TruckersMP ban evading

Bora_Türkiye

Hectopat
Selam arkadaşlar TruckersMP'den perma yedim ve sürekli ban eveading yaşıyorum nasıl kurtulurum? İnternet de perma yediğiniz bütün hesapları silin yeni bir Steam hesabından yeni bir TruckersMP hesabı açın dendi fakat ben yine o türlü ban yedim.

Arkadaşlar merhaba.

Konuya biraz açıklık getirmek isterim (hayır, bu mesajda nasıl bir yasaklamadan kaçabileceğinizi anlatmayacağım).

Öncelikle, TruckersMP üzerinde birden fazla hesaba sahip olmak yasak değil. Ancak bir hesabınızdan süreli veya süresiz yasaklıyken başka bir hesapla oynamaya devam etmek, bütün hesaplarınızın süresiz şekilde yasaklanmasına yol açacaktır. Yani bu hesaplar tamamen sizin kontrolünüz altında. "Ban Evading" (Yasaklanma İhlali) kuralı basitçe size uygulanan cezadan farklı yollarla kaçmaktır.

Bu ihlaller, TruckersMP servislerindeki gerekli birimler tarafından tespit ediliyor. Bu süreçte hangi araç ve gereçlerin kullanıldığını sadece ve yine gerekli birimler biliyor ve oyunculardan gizli tutuluyor. Demek istediğim şu; tamamen ve kesin şekilde ihlaleden kaçmak diye bir şey yoktur.

Bir tavsiye olarak da oyunu bir yarış oyunu gibi oynamayın ve keyfini çıkarın.

Eğer başka bir sorunuz bulunuyorsa lütfen bu mesajı cevaplamaktan çekinmeyin.

Vaktinde sadece tır oyunu oynamak için direksiyon seti almıştım. Ama ben tır değil BMW kullanıyorum sanki millete Tırla makas atıyorum falan, dakikalar sonra ban yedim 😂

Arkadaşlar merhaba.

Konuya biraz açıklık getirmek isterim (hayır, bu mesajda nasıl bir yasaklamadan kaçabileceğinizi anlatmayacağım).

Öncelikle, TruckersMP üzerinde birden fazla hesaba sahip olmak yasak değil. Ancak bir hesabınızdan süreli veya süresiz yasaklıyken başka bir hesapla oynamaya devam etmek, bütün hesaplarınızın süresiz şekilde yasaklanmasına yol açacaktır. Yani bu hesaplar tamamen sizin kontrolünüz altında. "Ban Evading" (Yasaklanma İhlali) kuralı basitçe size uygulanan cezadan farklı yollarla kaçmaktır.

Bu ihlaller, TruckersMP servislerindeki gerekli birimler tarafından tespit ediliyor. Bu süreçte hangi araç ve gereçlerin kullanıldığını sadece ve yine gerekli birimler biliyor ve oyunculardan gizli tutuluyor. Demek istediğim şu; tamamen ve kesin şekilde ihlaleden kaçmak diye bir şey yoktur.

Bir tavsiye olarak da oyunu bir yarış oyunu gibi oynamayın ve keyfini çıkarın.

Eğer başka bir sorunuz bulunuyorsa lütfen bu mesajı cevaplamaktan çekinmeyin.
Benim buradan anladığım size göre daha önce ban yesem bile eğer hesabımı silip yeni hesap açtıysam ve tek başına sadece 1 aktif hesabım varsa sorun olmuyor?
Ayrıca oyun içi moderatörlerden biri mısınız? Güzel, bilgili şekilde yazmışsın.

Son düzenleme:
Benim buradan anladığım size göre daha önce ban yesem bile eğer hesabımı silip yeni hesap açtıysam ve tek başına sadece 1 aktif hesabım varsa sorun olmuyor?
Ayrıca oyun içi moderatörlerden biri mısınız? Güzel, bilgili şekilde yazmışsın.

Öncelikle geç cevap verdiğim için üzgünüm, foruma girmeyeli uzun zaman oldu 😅.

Daha önce yasaklanmış hesabınızı silip yeni hesap açamazsınız; yine aynı kuraldan sınırsız yasaklanırsınız.
Demek isteyeceğim şu, bir kere "ban evading" damgası yediyseniz ondan kurtulma ihtimaliniz yok.

Ve evet doğrudur, TruckersMP yetkili takımındayım.

"Evading" kelimesinin anlamına baktığımda karşıma şu çıktı, " kaçamak yapmak "
Büyük ihtimalle o hesabında size ait olduğunu anladıkları için ban attılar.
Kurtulmanın tek yolu, yeni Steam hesabı gibi gözüküyor.

Ama emin değilim.
Birden fazla hesap ile oynayanlarda var.

Hocam ben de ban evading nedeniyle banlandım ama başka bir hesabım yok ve başka bir hesapla da asla oyuna girmedim sebei ne olabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı