TruckersMP gereksiz ban

Minibüsseniz hak etmişsiniz. Kazaya sebep olmuşsunuz gibi duruyor.

Hocam anlatsam anlarsınız. Scania yer kalmadığı için arkadan ve yandan vuruyor çimenliğe giriyorum. O sırada Alt+Tab tuşu elime deyince direksiyon D ye basılı tuttu. Ondan sonra Scania sollama yaptı ona çarptım. Ve Scania ban yemeden gidiyor kafasına göre. Bir de Avrupa Serveri varken Asyalı gelmesi garip.

Normal trafik kurallarının geçerli olduğunu varsayarak, minibüs arkadan gelen ve sollama yapan aracı görmeliydi. Aynalar bunun için var.

Hocam anlatsam anlarsınız. Scania yer kalmadığı için arkadan ve yandan vuruyor çimenliğe giriyorum. O sırada Alt+Tab tuşu elime deyince direksiyon D ye basılı tuttu. Ondan sonra Scania sollama yaptı ona çarptım. Ve Scania ban yemeden gidiyor kafasına göre. Bir de Avrupa Serveri varken Asyalı gelmesi garip.
O zaman haklısınız. Yazarsanız banınız açılacaktır.

Elinizde video varsa ancak haklı çıkabilirsiniz.
Orada sizinde suçunuz var gibi. Çok dip dibe girmişsiniz. Arada 2-3 boy tır mesafesi olmalı.
İtiraz edin ama işe yaramaz eğer elinizde sizin açınızdan video yoksa.
O yüzden sürekli kayıtta olun.

Yine s*lak, türk düşmanı adminlerin gazabına uğramışsınız. Geçmiş olsun. Hiçbir suçunuz yok, sizi gereksiz yere bildiren arkadaş da hangi kafa ile bildirdi merak ediyorum.

Geri
Yukarı