TruckersMP haksız perma ban

SapkaliPikacu

Hectopat
İndirimde yedek hesap almıştım. TruckersMP profilini açıp sadece öyle bıraktım duruyordu.
Asıl hesabıma girince 2 hesabımın da perma ban yediğini gördüm ve 2 hesabımın da kullanıcı sayıları bırakılmış fakat hiçbir şekilde geçmişte kalıcı yasaklanması yoktu.
Geri dönüşe yazdığımda klasik metinleri yapıştırıp geri bildirim yapıyorlar ve insan sinirleniyor hakkının yenilmesinden.
Bu durumda ne yapabilirim?
You have been banned from the TruckersMP network due to ban evading (xxxxxx + xxxxxx)

Ekran Alıntısı.PNG

Sebep ne ki ban yemenin?
İngilizce klasik hazır metinleri gönderiyorlar şahsi cevap vermiyorlar onu atabilirim çevrilmiş olarak.

Hocam normal, çift hesap açmak yasak diye biliyorum.
Bu durumda ne yapabilirim kenarda duruyordu keşke truckersmp profilini etkinleştirmeseymişim birini silsem diğerini açarlar mı aceba dediğim gibi Türkçe yazıyorum ama İngilizce metin atıyorlar cevap vermiyorlar

Senden habersiz açıldığını falan söyle, ikincil hesabı silmelerini ve ban yiyen hesabının açılmasını istediğini söyle.

Senden habersiz açıldığını falan söyle, ikincil hesabı silmelerini ve ban yiyen hesabının açılmasını istediğini söyle.
- "Ama bana çarptılar", "Kardeşim ben yokken yaptı", "Farem / klavyem çalışmayı durdurdu" dikkate alınmayacaktır. Bunlar normal yasaklanmalar da geçen cümleler yinede şansımı deniyeceğim ama onlarında işine gelir cevabınız için teşekkür ederim.

Destek bileti oluşturup deniyeceğim dediklerinizi en azından insanlara bildirilse diğerini silin açalım şunu yapalım direk sorgusuz infaz durumu var

Benim önceden açtığım konuya yazıp yardım istemissiniz cevap vereyim dedim. Haksızlık olduğunu düşünüyorsan ticket at kanıtın varsa hertürlü açılır zaten eğer ticket atmak işe yaramadıysa seni banlatan admine yaz ben admine banımı açmasını söyledim açtılar nasıl atarım diyorsan perma ban üstte yazıya tıkla sağda adminin ismi onun sağındada tam hatırlamıyorum ama şey yazıyordu sanırım (hatırlayamadım) onun sağında admine mesaj atma yeri var yaz gerekçeyi ondan sonra sana kanıt varsa ne yaptığının videosunu gösterecekler eğer haklıysan hemen açılır. İyi günler :)
Hah resmini atmıssınız appeal your bana tıkla.

Yeni konular

Geri
Yukarı