TruckersMP Saçma Ban

Berke Ergül

Centipat
Daha fazla  
Videonun kalitesi çok düşük kusura bakmayın. Ben kendimce olayı anlatıyorum kaydı almaya bu arkadaş 2-3 kere kayıt dışı yolda takılma ani durma yapmaya başladıktan sonra kayıt almaya başladım. Video içerisinde de virajı alamayıp karşı şeride giriyor 2 kere bariyere falan takılıyor ve ben 2. kez bariyere takılışında ona çarpıyorum bu çarpışmadan ben ban yiyorum. Sebep karşı tarafı tehlikeye atmakmış. İtiraz ettim önümde ki şahsında ufakta olsa bir ceza alması gerekmez miydi? diye, Bana hızdan ve güvenlik mesafesinden bahsediyor :D. Hız konusunda karşı tarafında hemen hemen benimle aynı hızda gittiğini söyledim ve sonrasında hızın 2. planda olduğunu söyledi, güvenlik mesafesinden dolayı ve çarparak kaza yaptığımdan diğer oyuncuları tehlikeye atmışım sebep bu karşıda ceza yok. Güvenlik mesafesi birazcık yetersiz olabilir fakat ben orada arkadaşın bariyere takılacağını bilemezdim. Bu video, olay hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önünüzde avrupa serverin da olan Çinli oyuncu laglı bir şekilde gittiği görülüyor onun arkasında bu kadar yakın ve hızlı olmanız bence hata. Arkadan çarpmak bilindiği üzere kusurdur.

Takip mesafesi ve hız ne oldu?
Hız normal yolu açık bulan herkes hızlanıyor. Takip mesafesi biraz kısa bundan sonra daha uzun tutarım. İşin garip yanı Çinli arkadaş fazlasıyla dikkatsiz sürüp takılmalar yapmasına rağmen ceza almadı bende aynı şekilde bir kere bariyere dorsemin takılmasından dolayı Dikkatsiz Sürüş yapmaktan ceza almıştım.

Geri
Yukarı