TruckersMP versiyon hatası

İşletim sistemi
Windows 10

omrcetin

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
hata.JPG

Bu hatada dediği gibi oyun versiyonu desteklenmiyor. ETS 2 güncelleme göremiyorum Steam'de de. Ne yapmam gerek?

Eki Görüntüle 545818
Bu hatada dediği gibi oyun versiyonu desteklenmiyor. ETS 2 güncelleme göremiyorum Steam'de de. Ne yapmam gerek?

ETS 2 / ATS'yi yükseltmek / düşürmek için Steam'i açmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra şu adımları izleyin:

• Kütüphanenizi açın.
  • ETS 2 / ATS'ye sağ tıklayın.
  • Açık özellikler
  • Başının üzerinde beta mutantlar
=> Burada doğru sürümü bulmanız gerekiyor. Truckersmp tamamen güncellenirse, mevcut olan en yeni sürümü seçmeniz gerekir. En yeni sürüm her zaman "hiçbiri - tüm beta programlarından çık"

ATS için aşağıdakileri seçin: TEMPORARY_1_36 - 1.36.X for incompatible mods.

ETS 2 için aşağıdakileri seçin: None - OPT out of all beta programs.

Kaynak: TruckersMP Forum eğer bu olmasada oyunun forumundan bulabilirsiniz.

Edit: Oyun saten crack'sa sorun ondan kaynaklanıyordur.

Abiler açıklamamda Steam'de güncelleme göremiyorum diyorum, hala crack soruyorsunuz. Oyun orijinal.
Evet, uyguladım. Şu an güncelliyor.

Şu an başka bir araştırma yapıyorum eğer o olmazsa söyleyin diğer yöntemi söleyiyim bu arada pardon onu görmemişim o arkadaş yazınca bende ekledim edite.

Eki Görüntüle 545818

Önce TruckersMP'yi kurunca play diyemiyorsun da üstte güncelle diyor ya hani :D, olmadı yeniden yükle. Ben genelde böyle yaparım nu hatayı verince.

Geri
Yukarı