TruckersMP yenilen ban'a itiraz etme

Baba bu oyunu kayıt edip şikayet edenler hayatlarında ki tek mevzu bu mu? Sanki millet bile bile çarpıyor. Kar modunda tır kayıyor ban yiyorum özürde diliyoruz zaten oto Save atıyor biraz geriye gitse ölücek sanki.
İster bile bile çarpsın ister yanlışlıkla çarpsın Simülasyon sunucusunda oynuyorsa bütün kuralları onaylamış kabul ediliyor.

1. videoya itiraz edebilirsin ancak banı kaldıracaklarını sanmıyorum. İkinciye itiraz edemezsin. İki videoda da çiğnediğin kural Reckless driving diye geçiyor.

Baba bu oyunu kayıt edip şikayet edenler hayatlarında ki tek mevzu bu mu? Sanki millet bile bile çarpıyor. Kar modunda tır kayıyor ban yiyorum özürde diliyoruz zaten oto Save atıyor biraz geriye gitse ölücek sanki.
Bence gayet iyi yapıyorlar bazıları hakediyor.
Aynı bu ikinci videoda arkadaşın yaptığı gibi. Ben orada çok keyifli sürüşümü yapıyorum derdimi tasamı atıyorum sonra birisi arkada duramıyor virajda hatalı sollama yapıyor, bütün oyun zevkimin içine ediyor.

Oyunun otu çıktı artık.Herkes birbirine ban atmanın derdinde.Tamam kaza vs yaptırdı diyelim ban attırdın.Adam emniyet şeridinden seni geçti diye ban attırmak ne demek ya?.Ben kafadan giren adamları reportlamaya üşeniyorum.

Oyunun otu çıktı artık. Herkes birbirine ban atmanın derdinde. Tamam kaza vs yaptırdı diyelim ban attırdın. Adam emniyet şeridinden seni geçti diye ban attırmak ne demek ya? Ben kafadan giren adamları reportlamaya üşeniyorum.

Muhtemelen banı 2. videodan yemiştir. Ama 1. de hatalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı