Trump'ın Twitter hesabı geri açıldı

Cumhuriyetçilerin geçen seçimi kaybetmelerindeki en büyük sebeplerden birisi bence buydu zaten. Sonraki seçimi Trump havada kazanacak.

Edit: Kesinlikle Trump destekçisi değilim. Başa geçtiği dönemde Türkiye'nin içinden geçti.

Geldi kral.

El-GUCIX0AExZ70.jpg

Trump'ın banı kaldırıldı. Elon Musk'ın Twitter'ı almasının ardından Twitter'da Amerikan cumhuriyetçilerinin borusu ötecek gibi duruyor.

Aramalarda çıkmıyor olabilir henüz, kullanıcı adı @realdonaldtrump.

Amber heard ün banı ne zaman bitecek hocam?

Amerika tarihindeki en karaktersiz adam resmen. Parasıyla her şeyi satın alabileceğini düşünen, kadın düşmanı, kendini beğenmiş bencil adamın teki.
Milyarder adamın egosuda mı olmasın? 😂

Trump'tan sonra sırada TOP G vardır diye umuyorum. 😀

Caydırıcı bir adam İran'ın en sağlam generalini paket etmişti başbuğ. Sjw demokratların sonu hafiften geliyor cumhuriyetçilerin adayları sağlam. Bizim sos-demokratlar şimdiden tilt olmaya başlamış sırasıyla geliyoruz geleceğiz.

Amber heard ün banı ne zaman bitecek hocam?

O kendisi gitmişti diye hatırlıyorum.

Ayrıca tüm platformlardan yasaklanan andrew tate ve jordan Peterson'da geri döndü kutlamak lazım. Left lib tayfanın diktatörlüğü tüm dünyada sona eriyor...

Milyarder adamın egosuda mı olmasın? 😂

Trump'tan sonra sırada TOP G vardır diye umuyorum. 😀
Tate'inki Trump'tan önce açıldı. İnanılmaz bir egoyla giriş yaptı, görüşlerini beğeniyorum ama egosu biraz fazla. Kendisini öven retweetler içinde bir kişiye 10 bin dolar çekilişi yaptı hatta. :D

Ayrıca tüm platformlardan yasaklanan Andrew Tate ve Jordan Peterson'da geri döndü kutlamak lazım. Left lib tayfanın diktatörlüğü tüm dünyada sona eriyor...
Bundan sonra Twitter solcu liboşların değil, bizim çöplüğümüz. Önümüzdeki birkaç yılda dünyada sağcıların borusu ötecek. İtalya'da da sağcı bir başbakan seçildi, muhtemelen Trump da gelir, Twitter da Musk'ın. Türkiyemizin de başına iyi bir sağcı geçebileydi...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı