Trust 22447 lumen iyi midir?

Bütçe
200

Olympusson907

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kulaklığı sipariş ettim.
Ses kalitesini YouTube test videolarında az çok duydum ama mikrofon testi bulamadım. Bu kulaklığı kullanan var mı iyi midir özellikle mikrofon konusunda?

Bir de şu kulaklığı da sipariş ettim.
n11.com'dan Rampage RM-X1 Python 3.5 mm oyuncu kulaklığı seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Hangisi iyiyse onu kullanıp diğerini iade edeceğim. Bu iki kulaklığı da kullanan oldu mu hiç önerir misiniz?

Bu arada neden bu ikisini aldın diye soracak olursanız bütçem maximum 200 TL ve telefona da bağlanabilecek kulaklıklar arıyorum o yüzden. Bilgisayarıma bağlı ayrıyeten oyuncu kulaklığım var o hem USB girişli hem de bilgisayardan söküp telefona takmakla uğraşmak istemedim. Bu yüzden ucuz ama iş görür şeyler arıyorum.

Bu ikisi dışında telefona da bağlayabileceğim başka kulaklıklar da önerebilirsiniz.

Merhaba hocam, Trust kulaklıktan memnun musunuz ? Ben biraz kocakafalı biriyim sizce sıkar mı çok ? Parasını hakettiğini düşünüyor musunuz ?

İade olayları olabiliyor mu ? Kulaklık olduğu için belki hijyen sebebiyle kabul etmezler. Şimdi alsam kafama olmasa çok sıksa iade sıkıntı olur diye korkuyorum.

Son düzenleme:
Merhaba hocam, Trust kulaklıktan memnun musunuz ? Ben biraz kocakafalı biriyim sizce sıkar mı çok ? Parasını hakettiğini düşünüyor musunuz ?

İade olayları olabiliyor mu ? Kulaklık olduğu için belki hijyen sebebiyle kabul etmezler. Şimdi alsam kafama olmasa çok sıksa iade sıkıntı olur diye korkuyorum.
Dostum çok geç gördüm mesajı kusura bakma eğer hala almadiysan kafada duruşu falan iyi ama ses kalitesi için amacın oyunsa pek tatmin etmez ama müzik film konusunda falan benim işimi görüyor ben de o müzik vs için almıştım işime yarıyor yani ağır değil pek tasarımı iyi mikrofonunu da beğendim kötü değil

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı