Trust 22507 GXT 830-RW klavye nasıl?

RDAs

Decapat
Daha fazla  
Ürünü tavsiye etmiyorum. Vatan Bilgisayar da sandığınız kadar iyi değil.

Evet aynısı fakat internetten ailem güvenmediği için vatandan almayı planlıyorum eğer sağlam ve iyiyse.
5TL'ye markete gidip Tosla veya Papara falan almayarak 100TL zarara giriyorsun. İnternette alışverişe güvenmemek kadar saçma bir şey yok.

Aynı klavye Amazon'da 69TL. 69TL fiyat alınır ancak kazıkçı Vatan'ın sattığı 169TL'ye asla alınmaz. Vatan sandığınız kadar iyi bir yer değil ayrıca, çalışanların kırdıkları SSD'yi müşterisine kazıklamış firmadır.

5TL'ye markete gidip Tosla veya Papara falan almayarak 100TL zarara giriyorsun. İnternette alışverişe güvenmemek kadar saçma bir şey yok.

Aynı klavye Amazon'da 69TL. 69TL fiyat alınır ancak kazıkçı Vatan'ın sattığı 169TL'ye asla alınmaz. Vatan sandığınız kadar iyi bir yer değil ayrıca, çalışanların kırdıkları SSD'yi müşterisine kazıklamış firmadır.
Ne yazık ki Her aile Aynı değil , Burada benim vatandan alıp almamam önemli değil. Önemli olan Klavyenin Güzel olup Sağlam olup olmadığıdır ben burda size bunu danışıyorum Vatandan alıp almamakla değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı