TRUST GXT 117 Strike Wireless Gaming Mouse alınır mı?

256290

Hectopat
Vatan'da Trust'ın kablosuz gaming faresini buldum. Trust ürünlerini fazlasıyla seven biriyim. Kablosuz kulaklığı, power banki, mikrofonu ve çantası var elimde. Farenin tasarımını çok beğendim ve fiyatı 100 TL imiş. Işıklı imiş, LED'leri falan varmış. Farenin hassasiyetliği veya sağlamlığı kullanım ömrü hakkında bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi?

TRUST 22625 GXT 117 Strike Wireless Gaming Mouse - Vatan Bilgisayar

v2-93551_large.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncu kablosuz fareleri çok gelişti ve artık kabloludan farkları kalmadı. Lakin bu söylediklerim daha pahalı ve kaliteli kablosuz fareler için geçerli. 100 Liralık kablosuz oyuncu faresinden asla gerçek bir oyuncu faresi performansı beklenmemelidir. Eğer rekabetçi oyunlar oynamıyorsan, tek kişilik oyunlar oynuyorsan ve heves ettiysen alınabilir. Bence 130 Liraya Corsair Harpoon almak çok daha mantıklı olur.

Oyuncu kablosuz fareleri çok gelişti ve artık kabloludan farkları kalmadı. Lakin bu söylediklerim daha pahalı ve kaliteli kablosuz fareler için geçerli. 100 Liralık kablosuz oyuncu faresinden asla gerçek bir oyuncu faresi performansı beklenmemelidir. Eğer rekabetçi oyunlar oynamıyorsan, tek kişilik oyunlar oynuyorsan ve heves ettiysen alınabilir. Bence 130 Liraya Corsair Harpoon almak çok daha mantıklı olur.
130'a Hapoon varsa daha mantıklı olur ama en ucuzu 169 TL gözüküyor.

Sitenin kapsamadığı siteler varsa bilmiyorum.

130'a Hapoon varsa daha mantıklı olur ama en ucuzu 169 TL gözüküyor.

Sitenin kapsamadığı siteler varsa bilmiyorum.
İtopya'da bir süredir 130 Liradan satılıyor.

Corsair Harpoon 6000 DPI RGB Gaming Mouse | ITOPYA

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı