Trust GXT 354 7.1 kulaklık alınır mı?

metehanbera

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler,

yaklaşık 1 haftadır 200 TL'ye kadar bir kulaklık arayışı içerisindeydim, ki birkaç ürün buldum da.
Örneğin Thermaltake Shock Pro RGB kulaklığını 198 TL'ye buldum, fakat kulaklıkta 7.1 olmaması ve software olmaması, aynı zamanda yurtdışından gelecek olması beni bayağı soğuttu.
Dün gece gezerken TRUST GXT 354 7.1 Beyaz kulaklığına rastladım ve gerçekten şık bir ürün olduğunu, ayriyeten çok kaliteli olmayacağını bilsem de 7.1 olması beni kendisine çekti. 148 TL'ye N11 üzerinden buldum bir tane. Sizce almalı mıyım, kullanan var mı? Eğer alma gibi yorumlar olursa Gameekstra'nın Kurban indirimini beklemeyi düşünüyorum ve her sene olduğu gibi bayağı güzel üründe indirim yapacaklardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ciddi soru soralım diyoruz, eğer tavsiye edilmezse almayacağız, yazdığı yoruma bakar mısınız? Hocam eğer kötü bir ürün olduğunu düşünüyorsan düzgünce fikir belirtip, başka bir ürünü tavsiye edebilirsin. Bu kadar zor mu ya?
Yanlış anlamadıysam dalga geçiyor bu arada, 148 TL'ye 7.1 mi olur ve marka ile dalga geçiyor. Yani hayır sanki bu bütçeye Trust,MSI,Thermaltake dışında marka var. MSI'in kulaklığı da çok kötü. Bütçem ile Razer,Steelseries alabilsem tabiiki de bende bulaşmam Trust'a.

Ciddi soru soralım diyoruz, eğer tavsiye edilmezse almayacağız, yazdığı yoruma bakar mısınız? Hocam eğer kötü bir ürün olduğunu düşünüyorsan düzgünce fikir belirtip, başka bir ürünü tavsiye edebilirsin. Bu kadar zor mu ya?
Yanlış anlamadıysam dalga geçiyor bu arada, 148 TL'ye 7.1 mi olur ve marka ile dalga geçiyor. Yani hayır sanki bu bütçeye Trust,MSI,Thermaltake dışında marka var. MSI'in kulaklığı da çok kötü. Bütçem ile Razer,Steelseries alabilsem tabiiki de bende bulaşmam Trust'a.
Kötü olduğunu bile bile niye alıyorsun ki o paraya çok güzel kaliteli kulaklıklar var araştırırsan bulursun trust yazmak yerine 150 tl bütçem var desen daha çok yardımcı olurlar dalga konusu olur böyle.

Kötü olduğunu bile bile niye alıyorsun ki o paraya çok güzel kaliteli kulaklıklar var araştırırsan bulursun trust yazmak yerine 150 tl bütçem var desen daha çok yardımcı olurlar dalga konusu olur böyle.
Zaten amazon da dahil araştırdım, fakat dolar sağolsun 4.92 olduğu için 30 dolarlık güzel bir kulaklık direk 150 tl oluyor.

Trust GX 380 almıştım. Tam bir rezaletti. Üstüne birde 126 TL boşa gitmişti. Bence Trust'a hiç bulaşma. 7.1 olayına da bakma zaten. Sanal 7.1 veriyor hepsi. Normalde gerçek 7.1 kulaklıklar fahiş fiyatlarda. Sana tavsiyem bu kulaklık Cooler Master Pulse MH320 Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Fiyatı ya da Gamepower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklık - Siyah Fiyatı
Çok teşekkürler, Gamepower'in dayanıklılık konusunda sıkıntısı olduğunu düşünüyorum ama CM cidden güzelmiş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı