Trust GXT 833 thado vs Game booster G69k "outlander" Rainbow

Bütçe
150

Zeяef

Kilopat
Daha fazla  
Şu anki klavyemde arada tuş basmamazlığı sinyal kopukluğu gibi bir şey oluyor. Kablolu klavyeye geçeyim dedim. Başlıkta belirttiğim 2 klavyeden birini almayı düşünüyorum fakat ikisi hakkında da pek bir bilgim yok. İnceleme yapana rastlamadım. TKL olmasından dolayı daha çok Trust dikkatimi çekti. İkisinde de bir sıkıntı yaşar mıyım? Kullananlar varsa deneyimini paylaşırlarsa sevinirim. Şu anda 150 TL civarına alınabilecek klavye önerileriniz nelerdir? Başka önerilere de açığım.

Gk69k outlander
Trust GXT 833

Şu anki klavyemde arada tuş basmamazlığı sinyal kopukluğu gibi bir şey oluyor. Kablolu klavyeye geçeyim dedim. Başlıkta belirttiğim 2 klavyeden birini almayı düşünüyorum fakat ikisi hakkında da pek bir bilgim yok. İnceleme yapana rastlamadım. TKL olmasından dolayı daha çok Trust dikkatimi çekti. İkisinde de bir sıkıntı yaşar mıyım? Kullananlar varsa deneyimini paylaşırlarsa sevinirim. Şu anda 150 TL civarına alınabilecek klavye önerileriniz nelerdir? Başka önerilere de açığım.

Gk69k outlander
Trust GXT 833

Trust GXT 833 gerçekten güzel bir klavye ve şu an o klavyeden yazıyorum. Küçük, çantana sığabilecek bir boyutta. Mekanik hisli bir klavye. Rahat, basması hafif bir klavyedir. Bütçe dostudur. Oyun oynarken rahatlıkla oynayabileceğin bir klavye hatta oyuncular için yapılan Windows tuşunu kilitleme bile var. MediaMarkt'da var oradan deneyip alabilirsin. Biraz kullanınca alışıyorsun. Dediğim gibi kullanımı rahat ve tasarımı oldukça şık bir klavye. Öneririm, sorun yaratmaz. Alt kısmı metal üst kısmı zaten tuşlar. Hızlı kırılabilecek bir klavye değildir. Alırsan pişman olmazsın. Kablosunu bükmemeye çalış şu an 350 TL fiyatını sonuna kadar hak eden bir ürün. Uzun metinler yazarken elin yorulmaz. Hafif basmanın verdiği bir iyilik daha var o da daha hızlı yazabilmen. Alırsan pişman olmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı