Trust GXT 890 Cada alınır mı?

J3ss3 Pinkman

Decapat
Yer
النموذج مهم وليس علامة تجارية
Birkaç gün önce Logitech G213 klavye aldım. Geldiğinde tuşlarında hasar vardı. Bugün iade ettim. Şu an almak istediğim model Trust GXT 890 cada. İstediğim her özellik klavyede bulunuyor. Fakat klavyeyi kullanan bazı kişiler uzun kullanımda tuşlarda silinme olduğunu belirtti. Tuşların silinmesi kullanıma bağlı bir şey mi yoksa klavyede kronik bir sorun mu? Klavyeyi kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

SeyitOkan

Picopat
Birkaç gün önce Logitech G213 klavye aldım. Geldiğinde tuşlarında hasar vardı. Bugün iade ettim. Şu an almak istediğim model Trust GXT 890 cada. İstediğim her özellik klavyede bulunuyor. Fakat klavyeyi kullanan bazı kişiler uzun kullanımda tuşlarda silinme olduğunu belirtti. Tuşların silinmesi kullanıma bağlı bir şey mi yoksa klavyede kronik bir sorun mu? Klavyeyi kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Klavye bende var tek sıkıntı tuşların renklerinin gitmesi bir süre sonra renk siliniyor şeffaflaşıyor.

KS
J3ss3 Pinkman

J3ss3 Pinkman

Decapat
Yer
Klavye bende var tek sıkıntı tuşların renklerinin gitmesi bir süre sonra renk siliniyor şeffaflaşıyor.
Hocam benim de klavyeyi almaktan çekindiren durum konuda da bahsettiğim gibi tuşların silinmesi. Peki ne kadar zaman sonra siliniyor?

SeyitOkan

Picopat
Hocam benim de klavyeyi almaktan çekindiren durum konuda da bahsettiğim tuşların silinmesi. Peki ne kadar zaman sonra siliniyor?

Ben biraz tırnaklarım uzun kullanıyordum birazda o yüzden 7-8 au sonra garantiye gönderebiliyorsun diye biliyorum.

Efe10

Decapat
Makaleler
1
Yer
Salihli/Manisa
Hocam tekrardan Logitech G213 almayı düşünüyor musunuz?

KS
J3ss3 Pinkman

J3ss3 Pinkman

Decapat
Yer

Kemânkeş-

Kilopat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣