Trust, Redragon vs Rampage, Gamepower

CryDrivo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisi olan birisi bana neden Rampage ve Gamepower önerilmeyip Trust markasının önerildiğini açıklayabilir mi?

Gördüğünüz gibi düşük-orta bütçede bu markalar sadece ürünlerin üzerine marka basıp satıyor ama neden rampage kötülenip Trust övülüyor bunu anlayamadım. Şu ana kadar 12 farklı ekipman kullandım bunların 2'si rampage markasına aitti. SGM-X7 ve SN-R7, fiyatlarını da göz önüne aldığınızda performansları çok iyiydi. Her ikisini de zamanında 1 yıldan uzun süredir kullanmıştım.

Ayrıca Redragon markası hakkında da bilgi verebilir misiniz? Bu marka da çok övülüyor ancak bana başlığa yazdığım markalardan farkı yokmuş gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürün logo basılmış değil. Öncelikle bu ürünün sensörü farklı. Trust, PMW 3360 (15000 DPI) sensörünü kullanırken Rampage ise başka bir sensör kullanıyor (7200 DPI). Rampage 200G iken Trust 113G ağırlığa sahip.
Trust bazı ürünlere birebir logo basıyor.
Redragon markası ise FSP'nin alt markası. Gayet kaliteli bir marka ve yurt dışında çok biliniyor.

Son düzenleme:
Redragon, dünyanın en büyük güç kaynağı üreticilerinden olan FSP'nin oyucu ekipmanları ürettiği alt markası. Redragon'u Rampage ve GamePower'dan ayıran en önemli fark fason mal üretmemeleri.

Rampage ve GamePower birbirlerinin kopyası olan ürünleri var, çünkü çoğu Çin'de üretilmiş kalitesiz ürünler.

Örnek;

Bu ürün logo basılmış değil. Öncelikle bu ürünün sensörü farklı. Trust PMW 3360 (15000 DPI) sensörünü kullanırken Rampage ise başka bir sensör kullanıyor (7200 DPI). Rampage 72G iken Trust 50G ağırlığa sahip.
Trust bazı ürünlere birebir logo basıyor.
Redragon markası ise FSP'nin alt markası. Gayet kaliteli bir marka ve yurt dışında çok biliniyor.
Teşekkürler, sensörlerine değil direkt görüntüsüne bakmıştım.
Bütçe nedir? Markaya değil modele bakmak lazım.
150-180TL arasında bir bütçem var.

Teşekkürler, sensörlerine değil direkt görüntüsüne bakmıştım.

150-180TL arasında bir bütçem var.
Pardon.

Mouse için bütçem 150-180, yanlış anlaşıldım sanırım. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı