Truva Atı Silinmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

selen935

Hectopat
Makaleler
1
Panda Cloud Antivirüs programı yüklü bilgisayarımda. Trojan buldu yeniden başlattıktan sonra silinecek diyor yeniden başlatıyorum fakat gene aynı. Nasıl silebilirim?
9X4QmQ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky Rescue Disk ile kolayca silebilirsiniz.

Onun haricinde yapabilcek başka bir şey yok mu?
Anti malware ile tarattım temiz çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmzada Sistem tarama 1 ile tarama yapın. Tarama bitip yönergeleri uyguladıktan sonra İExplorer açılacak kapatmayın. O sayfada olan link'i burada paylaşın. Ardından imzamda olan Kaspersky IS indirip sistemi fullscan yapın(güncelledikten sonra).
Not:Kaspersky yüklemeden önce Panda'yı kaldırın.
*Panda güncelliğini yitirmeye ve yanlış alarmlar vermeye başlamıştır bu yüzden Antivirüüsnüzü değişmeniz iyi olacaktır.

Panda ikazı yanlış. Her antivirüs de olabilecek bir durumdur. Temiz listeye alabilirsiniz.

Bunları denetim masasından kaldır:
DSC/AA Factory Installer
Shared C Run-time for x64
Wise Registry Cleaner 8.03
YTD Video Downloader 4.7.4

Bahsedilen dosya taramada gözükmemiş yani şüpheli olarak gözükmüyor. Sistem tarama 2 ile de tarama yapıp save result yapıp txt dosyasını paylaşırsanız iyi olur.

Murat bey ben bilgisayarı normal gündelik işler için kullanıyorum nadirende torrenten oyun indiriyorum. Şu anda panda cloud antivirüs yüklü bilgisayarımda 6 aylık. Sizin önerebileceğiniz bana uygun veya sistemi fazla yormayacak ücretsiz veya 6 ay deneme süreli antivürüs önerileriniz varmı? Arkadaşlar bunu önermişti ama sizinde önerinizi almak isterim.
Dell 5521 kullanıyorum.
Get 6 months free of „The Best Antivirus of 2014”
http://i.hizliresim.com/ml53d0.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı