TS dosyalarını MP4'e çevirme

429905

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde büyük boyutlu TS dosya uzantılı videolar var Vegas Pro'da bunları işleyemiyorum diğer programlarda da denedim ama daha kolay yapmak için MP4'e çevirmem gerek. İnternet sitelerinde ücretsiz yapan yerler var ancak dosya boyutu 1 GB ile sınırlı. Bu işi yapan bir program varsa ücretsiz olarak bununla ilgili yardım istiyorum.

Film indirip de televizyonda izleyemediğim zaman Windows 10 üzerinden direkt dosya uzantısını mp4 olarak değiştiriyordum ve çözülüyordu. Dosyanın yedeğini alıp denemenizi öneririm.

TS formatı mpeg olarak da geçer, uzantıyı mpeg olarak dönüştürüp dener misin? Olmadı bu kesin sorunun halleder " Handbrake " bunu dene.

Mpeg olarak denedim ancak yine de Vegas Pro
Üzerinde videoya çalışamıyorum format desteklenmiyor diyor direk olarak uzantısını değiştirmek çözüm olmuyor diğer yanıtlarada cevap olarak.

Tamamen ücretsiz olan HandBrake ile istediğin her formata dönüştürebilirsin. Video dönüştürme hızı senin seçtiğin dönüştürme ayarlarına ve bilgisayarına bağlı.

Bir tek programı ilk açtığında program ayarlarından "MP4 uzantısı" ayarını "MP4" olarak değiştir, varsayılan otomatik ayarda uzantıyı bazen "M4V" yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı