TT 100 Mbit veriyor ama diğer ISS'ler 16 Mbit destekliyor

fahriggvvv

Decapat
Arkadaşlar, benim sorum şu: Ben Türk Telekom'da alt yapım 100Mbit destekliyor. İstersem 100Mbit bir paket kullanabilirim ama TurkNet, Net Speed, Millenicom gibi internet hizmetlerinde altyapı sorgulatınca maksimum 16Mbit destekliyor dediler, anlam veremiyorum. Türk Telekom'da 100Mbit destekliyor, diğer markalarda 16Mbit destekliyor. Neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, benim sorum şu: Ben Türk Telekom'da alt yapım 100Mbit destekliyor. İstersem 100Mbit bir paket kullanabilirim ama TurkNet, Net Speed, Millenicom gibi internet hizmetlerinde altyapı sorgulatınca maksimum 16Mbit destekliyor dediler, anlam veremiyorum. Türk Telekom'da 100Mbit destekliyor, diğer markalarda 16Mbit destekliyor. Neden?
Şu an türk Telekom üzerinden VDSL internet kullanıyor musunuz ?

Hayır ama VDSL destekliyor. Uygulamadan giridiğimden paket değiştire bastım orada 100Mbit seçeneği vardı direk geçebilirdim.
Paket olarak o hep gözükür zaten. Siz o pakete geçseniz de alabileceğiniz maksimum hız, yine sizin altyapınıza verilebilecek hıza eşittir. Netspeed üzerinden adresinizdeki altyapıyı sorgulayıp konuya ekleyebilir misiniz?

Paket olarak o hep gözükür zaten. Siz o pakete geçseniz de alabileceğiniz maksimum hız, yine sizin altyapınıza verilebilecek hıza eşittir. NetSpeed üzerinden adresinizdeki altyapıyı sorgulayıp konuya ekleyebilir misiniz?

Hocam yaptığımda 16Mbit yazıyor hepsinde, ne hikmetse TT de sorgulayınca 100Mbit çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı