TT 50 Mbps internet 1.2'yi geçmiyor

0muhammed00

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunum belirttiğim gibi bu sabah bağlattığım internet indirme hızı 1.2'yi geçmiyor. Baktığım sitelere göre en kötü 5 Mbps olması gerekiyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 50 Mbps paketini kullanıyorum. Bana kurulum yaparken bizzat kendileri ve ben farklı cihazlardan hız testi yapmışlardı daha sonrasında evrakları imzalamıştık. Size böyle bir şey yapmadılarsa müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

1.2 derken MB hızı olarak demek istediniz sanırsam. Speed Test üzerinden hız testi yapar mısınız? İndirme yaptığınız sunucu size internetinizin tamamını kullandıramayabilir. Ya da hızınızda bir sorum vardır.

Buradan test yapar mısın?
Aynı sonucu veriyor acaba ilk gün olduğu için olabilirmi yada arasam ayar felan mı yapmaları gerek
Aynı sonucu veriyor acaba ilk gün olduğu için olabilirmi yada arasam ayar felan mı yapmaları gerek
Üst komşum millenicom internet kullanıyor 24 mps onun interneti 3.5 indirme yapıyor

Üst komşum millenicom internet kullanıyor 24 mps onun interneti 3.5 indirme yapıyor
Müşteri hizmetleri ile görüş. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.
Teşekkürler yarına kadar bekleyeceğim olmazsa müşteei hizmetlerini ararım çok saolun
50 mps internetim şu an bu civarlarda sizce nasıl
50 mps internetim şu an bu civarlarda sizce nasıl

Dosya Ekleri

• IMG_20201125_143244.jpg
    IMG_20201125_143244.jpg
    175,8 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Geri
Yukarı