TT abonesi olmayanın fiber isteme hakkı var mıdır?

NoiceRUSS

Hectopat
Yer
İstanbul
Dün BTK uzerinde şikayette bulunup fiber talebinde bulunuyoruz dedim, ve yaklaşık 1 saat sonra tt tarafindan aradilar ve direkt üzerinize abonelik bulamadim dedi. Ben de hat babamin uzerine Netspeed abonesiyiz dedim VDSL uzerinden. Hemen o zaman yardimci olamam Netspeed ile gorusun diyor. E dedim altyapi sizin sizle gorusecegim tabii dedim. Maalesef yardimci olamam dedi kapatti. Netspeed bu durumda ne yapabilir ki?

Bir sorum olacak.

-12 daireli apartmanda herkes fiber dilekçesine imza atti perşembe günü Bayrampasa'ya gidecek iplerler mi 12 kullaniciyi?

-Muhtar ile gorusmem fiber surecini baslatir mi?

Son düzenleme:
Dün BTK uzerinde şikayette bulunup fiber talebinde bulunuyoruz dedim, ve yaklaşık 1 saat sonra TT tarafindan aradilar ve direkt üzerinize abonelik bulamadim dedi. Ben de hat babamin uzerine Netspeed abonesiyiz dedim VDSL uzerinden. Hemen o zaman yardimci olamam Netspeed ile gorusun diyor. E dedim altyapi sizin sizle gorusecegim tabii dedim. Maalesef yardimci olamam dedi kapatti. Netspeed bu durumda ne yapabilir ki?

Bir sorum olacak.

-12 daireli apartmanda herkes fiber dilekçesine imza atti perşembe günü Bayrampasa'ya gidecek iplerler mi 12 kullaniciyi?

-Muhtar ile gorusmem fiber surecini baslatir mi?

Hocam 20 şubat tarihinde sizin gibi şikayette bulunmuştum aradılar konuştuk vs. (bende TT abonesi değilim) o zamandan bu yana ha bu hafta ha diğer hafta diye diye 8 Mart oldu hevesinizi kırmak istemem ama pek ümitlenmeyin.

TTNET abonesi olsanız da pek bir şey fark etmez hocam ben 3 yıldır aboneyim adamlara daha VDSL bile getirmediler.

Bende 13-14 senedir TTNET kullanicisiydim son donemde boyle bir degistirelim dedik 13-14 sene icinde apartman falan degisti malum deprem onlemi yeni apartmanada cekmediler fiberi bugün dilek e vermeye gidiyorum hadi bakalım ne olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı