TT abonesi olmayanın fiber isteme hakkı var mıdır?

Gökten çek yağsa senin başına borç senedi denk gelir, bahtsız adamsın.
Şikayet dilekçesi verebileceğin resmi makamlar varsa dilekçe yaz, "altyapım aktif olmuyor" gibi bir şey yaz geç.

Oralarda yine aynı kişiye planlama birimine gidiyor CİMER'de açık kapıda BTK'ya iletiyor veya benim oradan yazmamı istiyor oradan yazınca da yine aynı hanımefendi ablamıza gidiyor şikayet düştüğüm duruma bak. ben ilk dilekçe vermeyi gittiğimde sen misin btkdan sürekli yazan demişti .D

ben ilk dilekçe vermeyi gittiğimde sen misin btkdan sürekli yazan demişti .D
Hanım abla bıkmış senden. 😂

Seçime kadar 2 ay dâhâ beklersin artık yapacak bir şey yok, hat aktif olunca ararlar zaten.
Hanım ablayı o kadar darladıysan kolay kolay unutmaz seni.

Hanım abla bıkmış senden. 😂

Seçime kadar 2 ay dâhâ beklersin artık yapacak bir şey yok, hat aktif olunca ararlar zaten.
Hanım ablayı o kadar darladıysan kolay kolay unutmaz seni.

O beni ne kadar darladıysa bende o nu o kadar darladım öncesinde verdiğimiz dilekçe üzerinde dursalardı ben bu kadar uğraşmazdım ama tak etti yani bulduğum her yerden darladım vallahi umurumda değil doğrusu. D:

Delireceğim az once aradım TT'yi proje onaylanmadiği için aktive edilmiyor dedi ulan proje onaylanmadan nasıl kablo cektin kutu taktin baglantilari tamamladın böyle bir şey var mı ya.

Seçime kadar iptal olmuş tüm projeler şaka gibiler. @ZCPS21 @thelordof @Tesla Bobini.
Geçenlerde dediğim gibi kafasına göre iş yapıyorlar.

Delireceğim az once aradım TT'yi proje onaylanmadiği için aktive edilmiyor dedi ulan proje onaylanmadan nasıl kablo cektin kutu taktin baglantilari tamamladın böyle bir şey var mı ya.

Seçime kadar iptal olmuş tüm projeler şaka gibiler. @ZCPS21 @thelordof @Tesla Bobini.

Seçime kadar iptalse şaka gibi. Talepler de birikecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı