TT ADSL 83 Mbps alınabileceğini söylüyor

burhan.akts

Hectopat
Merhabalar, mahallemize tip 7 kabin geldi. Bugün sorgulama yaptığımda 83 Mbps alabileceğim gözüküyor. Kabin binanın önünde, sağımdaki ve solumdaki binalarda 100 Mbps çıkmasına rağmen bende 83 Mbps gözüküyor ancak sorun bu da değil. Teoride ADSL 24 Mbps olmasına rağmen TT müşteri hizmetlerini aradığımda ADSL olarak 83 Mbps alabileceğimi söylüyor ve paket yükseltme yapabileceklerini söylüyor. Bu nasıl mümkün olabilir? Ne yapmam lazım? Paket yükseltmeyi kabul etmeli miyim?

Müşteri hizmetlerinde çalışanların çoğu maalesef bilgisiz. Onlara kalıp yanıtlar ezberletiliyor sadece paket işlemleri yapmayı biliyorlar. VDSL ya da VDSL2 olan bağlantıyı ADSL olarak tanıtıyorlardır. Özel firmalara bakmanızda fayda var. Neredeyse yarı fiyatına hizmet alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerinde çalışanların çoğu maalesef bilgisiz. Onlara kalıp yanıtlar ezberletiliyor sadece paket işlemleri yapmayı biliyorlar. VDSL ya da VDSL2 olan bağlantıyı ADSL olarak tanıtıyorlardır. Özel firmalara bakmanızda fayda var. Neredeyse yarı fiyatına hizmet alabilirsiniz.
Aynısı ASUS'da oldu. Adamdan seri numarasının hesap şifresini unuttum diyorum. Beni 5 dakka bekletip cevap okutuyor. Sonra ürün anahtarı kabul etmiyorsa Vatan 2. el ürün satmış olabilir. Yasal işlem başlatabilirsiniz diyor. Ne kadar bilgisiz olabilirler ya. Beni koysalar daha yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı