TT Sizinle Ultranet 75 GB Paketi Sınırsız mı?

Biz Superonline kullanmıyoruz. Kullandığımız bu:

TTNET
Paket tipi: Sizinle ultranet 75 GB
Erişim hızı: 16 Mbps'ye kadar

Bence de 75 gb neden yazılmış. Faturada da limitsiz diye yazmıyor mesela. En iyisi arayıp, en doğrusunu öğrenmek :)
Dediğim gibi kardeşim sen en iyisi müşteri hizmetleriyle konuş derdini anlat. İyi günler.

Biz Superonline kullanmıyoruz. Kullandığımız bu:

TTNET
Paket tipi: Sizinle ultranet 75 GB
Erişim hızı: 16 Mbps'ye kadar

Bence de 75 gb neden yazılmış. Faturada da limitsiz diye yazmıyor mesela. En iyisi arayıp, en doğrusunu öğrenmek :)
Superonline kullanmanız veya kullanmamanızın bir önemi yok. Örnek olarak attım. İsterseniz Türk Telekom'dan da atarım. Buyrun.

Superonline kullanmanız veya kullanmamanızın bir önemi yok. Örnek olarak attım. İsterseniz Türk Telekom'dan da atarım. Buyrun.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Sizin verdiğiniz sayfayı inceledim. Bu normal kullanıcılar için sanırım. Bizim evde ki: ''Erişilebilir Evde İnternet Kampanyası'' sayfasını şimdi inceledim. Şöyle bir cümle var yazının içinde: ''Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) AKN'ye (adil kullanım noktasına) ulaştığında AKN sonrası hızı, seçilen paketin bağlantı hızına göre, tablodaki değerlere düşürülecektir''

Bizim kullandığımız paketin hızı: 16 Mbps'ye Kadar diye geçiyor. AKN Sonrası Hız, 5 Mbps'ye Kadar düşecektir diye tablo'dan baktım. Buyrun kampanya sayfası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı