TTNET 1 aylık kampanya cezası

EfeGL

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar TTNET kullanıyordum ama TurkNet'e aktarma yaptım ve son 1 ay daha kampanyam varmış TTNET'te bunun cezası ne kadar olur. Yaklaşık 3 4 sendedir kullandım TTNET.

Son 1 ay kaldı ise eminim sadece o ayın faturasını ödersin ama yok daha fazla ise onu bilemem. Taahhüt olayında kullandığın ayların parasını istemez aksine kullanmadığın ayların parasını ister.

Son 1 ay kaldı ise eminim sadece o ayın faturasını ödersin ama yok daha fazla ise onu bilemem. Taahhüt olayında kullandığın ayların parasını istemez aksine kullanmadığın ayların parasını ister.

Kasım'ın 30'unda aktarma işlemerli falan oldu sonra fark ettim ki aralığın 30'unda taahhüt bitiyormuş yani 1 ay bile değil teşekkür ederim sağ ol bilgin için.
A.

İlginç, ben de tam tersi biliyordum.

Aman korkutma beni. :D.

Kasım'ın 30'unda aktarma işlemerli falan oldu sonra fark ettim ki aralığın 30'unda taahhüt bitiyormuş yani 1 ay bile değil teşekkür ederim sağ ol bilgin için.
A.

Aman korkutma beni. :D.
Benim bildiğim kadarıyla mantık şu; taahhüt verdiğiniz için size bir indirim yapıyorlar ve siz de taahhütten "cayarsanız" size, o aya kadarki yaptıkları indirimi ödetiyorlar.

İndirimlerime nasıl bakabilirim peki.
Onu maalesef hiç bilmiyorum. Bazı kampanyaların açıklamalarında yazıyor taahhütlü fiyat şu, taahhütsüz fiyat şu diye. Ama bu kampayadan tahminen eski olduğunda bulamazsınız diye düşünüyorum. En net cevabı müşteri hizmetleri ya da maalesef fatura verir.

Son 4 senede yararlandığın indirimler geliyor sanırım. Her ay 50TL indirimden yararlandın dersek, 2400TL yapar. 1000TL indirimden yararlandıysan 4800TL yapar. Normalde tahattütlerde yararlandığın indirimlerin parası yansıtılır ama son aylarda iptallerde bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı