TTNET 100 Mbit Fiber Hız Sorunu

ilaqwain

Kilopat
Merhabalar,

Ttnet kullanıcısıyım. Hiper kullanıyorum. 100 megabit.
4 ay oldu bağlatalı, son 2 haftaya kadar hiç sorunum yoktu ancak son zamanlarda
İnternetten bir şeyler izlerken 360p kadar düştüm. 2 hafta öncesine kadar 720den aşağıya inmiyordum.
Bu konularda da çok cahilim. Forumlardaki benzer paket kullanımları ile ilgili aynı sorunları okudum.
Genel olarak çeşitli hız bildirimlerinde bulunmuşlar, onların nasıl yapıldığına dair hiç bir fikrim yok.
Size bir bilgi de veremiyorum. Ttnet ile görüştüm hız testiniz normal değerlerde bizde sıkıntı yok deyip
Konuyu kapatıyorlar her seferinde. Çok yüksek de bir meblağ ödüyorum sırf film falan izlerken takılma olmasında diye. Oyunlarda pingim olmasın diye.
Sorunun sebebinin çok çeşitli olabileceğinin farkındayım ama bir yönlendirmeye ihtiyacım var.
Ne yapmam gerekiyor?
İki sokak ötede otururken de aynısı olmuştu. İlk 4 ay süper sonra çat diye yarı yarıya hız düşüyor.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
'Titinet" hizmet kalitesi tarafından övdüğümüz bir firma değil eğer AKK'ya takılmadıysanız büyük ihtimal Titinet'te klasik olan download düşmeleri Ping yükselmeleri sorunu vardır, onları arayıp bu konularda çok bilgili gibi duran, tatlı dilli bir ses tonu ile çözmüştüm :D
Kalıcı çözüm Superonline bende aldım pişman olmadım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı