TTNet 8MBPS'den 16'ya Geçecekti Hani?

TReaK

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Back-End Web Developer.
Merhabalar

Bu konu TTNET e sövme konusundan daha ziyade geçen gün okuduğum haberlere göre TTNET atak yapmış ve bundan sonra en düşük internet hızı olarak 16mbps ye kadar vereceklerini söylemişlerdi. Hakikaten sitesinde girip kampanyalara bakıncada öyle. 8mbps ye kadar paket göremedim hepsi 16 ya kadar dan başlıyor. Fakat şuan hali hazırdaki kullanıcılar olarak biz 16 ya geçmedik. Ya da geçtikde bana mı uğramadı?

Bir bilgisi olan varsa lütfen söylesin.

Merhabalar

Bu konu TTNET e sövme konusundan daha ziyade geçen gün okuduğum haberlere göre TTNET atak yapmış ve bundan sonra en düşük internet hızı olarak 16mbps ye kadar vereceklerini söylemişlerdi. Hakikaten sitesinde girip kampanyalara bakıncada öyle. 8mbps ye kadar paket göremedim hepsi 16 ya kadar dan başlıyor. Fakat şuan hali hazırdaki kullanıcılar olarak biz 16 ya geçmedik. Ya da geçtikde bana mı uğramadı?

Bir bilgisi olan varsa lütfen söylesin.

Öyle bir şey söylemediler. İsteğe bağlı olarak 8 mbps kullanıcılarının hızlarını belli bir üret karşılığında 16 mbps yapabileceklerini söylediler.

Oo. Pardon o zaman. Benim hatam. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Beni arayıp sordular ama sana daha sıra gelmemiş olabilir. Sen başvur. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş güvenlik sorusu yok. Adam seni sesinden tanır. Ve bu suç işlemektir. Adamlar konuşmayı kayıt altına alıyor. Ben oradaki görevli olsam sizi direk şikayet ederdim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı