TTNET aboneliğini fesih etmek

TRaJeDy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, TTNET 2023'e kadar sözleşmem var. 24 Aylık paket aldım ama memnun değilim hızdan dolayı. Ceza ödemeden fesih etme hakkım var mı? İndirim bedeli ödersin vs diyorlar anlamadım karışık bir mevzu beni aydınlatacak var mı? Hiçbir şekilde ödeme yapmadan nasıl fesih ederim?

Merhaba arkadaşlar, TTNET 2023'e kadar sözleşmem var. 24 Aylık paket aldım ama memnun değilim hızdan dolayı. Ceza ödemeden fesih etme hakkım var mı? İndirim bedeli ödersin vs diyorlar anlamadım karışık bir mevzu beni aydınlatacak var mı? Hiçbir şekilde ödeme yapmadan nasıl fesih ederim?
Başka sağlayıcıya geçersen cezanın belirli miktarını karşılıyorlar. Onun haricinde kalan faturaları ceza olarak ödemen gerekir.

Edemezsiniz. Sözleşmeniz olduğu için ceza yemeden olmuyor süre bekleyeceksiniz ya da para vereceksiniz.

Eğer ki size söylenen hızdan daha az bir hüz alıyorsanız e-Devlet'ten şikayet oluşturabilirsiniz eğer ki kabul edilirse cayma bedeli vermiyorsunuz diye biliyorum.

Hocam nasıl yapacağım onu?

Bunun için öncelikle e-Devlet (turkiye.gov.tr) şifrenizle giriş yapmanız gerekiyor. Ardından tüketici hakem heyeti'ne faturanızın bilgileri ve yukarıda sözünü ettiğim maddelerle bir şikayet oluşturuyorsunuz. Birkaç hafta sonra şikayetiniz sonuçlanıyor ve internet servis sağlayıcı bu ücreti almıyor.

Geri
Yukarı