TTNET Abonelik Bitmeden Sözleşme Feshetme

Evet, iptal edebilirsiniz. Ancak, TTnet sizden cayma bedeli isteyecek ve alacaktır. Cayma bedelinin ne kadar olduğunu TTnet'i arayarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone SuperNet'e geçerseniz ödüyorlar. Ayrıca sözleşme bitince geçmeyi denemeyin TurkTelekom'dan server açıyorlarmış uzun sürüyormuş sözleşme bitmeden 3 ay önce geçin geçecekseniz. Ücret de 130 TL sanırım.

Evet, öyle de yapabilirsiniz. (son_goku'nun dediği gibi) Örneğin ben TurkNet'e geçtim, Ttnet'teki cayma bedelinin 125-150 TL'sini TurkNet ödeyecek.

Başka bir internet sağlayıcısına geçiş yapacaksanız bir de o internet sağlayıcısı ile görüşün. Bazıları bazı zamanlarda taahhüt bedelini kendi ödüyor eğer geçiş yaparsanız.

Aynen bunu söylemek için girdim bende. Eğer cayma bedelini ve diğer tutarları firma olarak biz ödüyoruz derse, yazılı bir belge almadan telefonda onaylama. Smile adsl telefonda başka, onayladıktan sonra başka konuşarak bir yakınımı mağdur etmişti.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı