TTNET Akşam Saatlerinde Ping Sorunu

MetehanKocaağa

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba abilerim, kardeşlerim. Bu forumda ilk defa konu açmaktayım. Tüm bilgili bilgisiz arkadaşlarımın yardımına ihtiyacım var. TTNET kullanıyorum. Hafta içleri gündüz bir şey yokken akşam saat 4-5 civarından sonra 20-30 pingim 200 300 olmuş duruma geliyor hafta sonları tüm gün lagım oluyor. Bunu yazdığım 14:01 saatinde bile 180 pingim var. Modem değiştirdim, kablo değiştirdim hepsine baktırdım hiçbir problem yok gözüküyor. Bildiğiniz üzere TTNET yardımcı olmuyor. Ping konusuna ben konuşmaktan bıktım onlar aynı şeyi söylemekten bıkmadılar. WTFast gibi programları denedim cmd komudundan tracert gibi işlemleri yaptım fakat sonuç yine aynı. Ttnet'den elit hizmet ekibi geldi onlar bile ttnetin ilgilenmediğini söylediler. Bir köy türü yerde yaşıyorum fakat hattım 22 mbps'ye kadar kaldırıyor. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun servis sağlayıcıdan kaynaklanıyor gibi gözüküyor. Kablosuz bağlanıyorsanız kablo ile bağlayıp tekrar deneyin.

Ttnet hep yapıyor bunu zaten, eskiden kullandığım dönemlerde hep böyle sıkıntılar çekmiştim, şimdi arkadaşlarım da çekiyor. Büyük ihtimalle senin sorunun da onlardan kaynaklı ama zerre ilgilenmiyorlardır diye tahmin ediyorum.

İlk başta ttnet kullanıyordum sonra superonlineye geçtim orda başladı sorunum sonra ttnete geçtim devam ediyor sorunum hep akşam saatleri kablolu kullanıyorum wifim kapalı kimse netime bağlanmıyor ne yapacağımı bilmiyorum.

Evet. Aynı sorun bende de var şu an. Oyuna gireyim diyorum, 1000-2000 arası ping alıyorum arkadaş. TTNET'in acilen bir şeyler yapması gerek gibi.

25.02.2016 bakın beyler 1 ay geçmiş konunun üstünden fakat aynı durum bende de var 24 mbps fiber netim var ttnet. Her gece 300-400 arası değişiyor akşam 5ten itibaren.
Çözümü varsa harbi yardımcı olun.

25.02.2016 bakın beyler 1 ay geçmiş konunun üstünden fakat aynı durum bende de var 24 mbps fiber netim var ttnet. Her gece 300-400 arası değişiyor akşam 5ten itibaren.
Çözümü varsa harbi yardımcı olun.
sizden kaynaklanan bir problem değildir büyük ihtimal . Bulunduğunuz bölgenin telekom müdürlüğüne iletin.

Son 2 haftadır ekipler uğraşmakta. Dün saat 19:30 civarı ile internet gidip geldikten sonra ping düştüğünü gördüm. Bugün ise arayan kadın internetin gittiği saatlerde işlem yapıldığını düzeltildiğini iletti. Bende doğruladım çünkü dün sorunsuz internetimi kullanmıştım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı