TTNet Altyapı Kazı İzni Ne Kadar Sürer?

Yalan. En büyük yalanları. Kazı izni bekliyorlarmışmış. Belediyenin AYKOME birimleri olur, oraya git sor bakalım var mıymış yok muymuş.

En fazla 1 hafta sürmesi gerek, ben 2 ay bekletildim.

Tabii inanılmaz bir baskı kurdum, öyle bağlattım.

Ben bilgi bıraktım CEO'ya, ardından 4440375 numarasından aradılar ve söyledikleri şu : "Şube müdürlüğüne soracağız, bölgenizde Fiber/Hipernet projesi var mı ya da olacak mı şeklinde diye. Sonrasında ona göre yanıt vereceğiz." Yani sizin verdiğiniz talep sadece durumu öğrenme şeklinde oluyor, olsun diye bir talep şekli yok.

Ben bilgi bıraktım CEO'ya, ardından 4440375 numarasından aradılar ve söyledikleri şu : "Şube müdürlüğüne soracağız, bölgenizde Fiber/Hipernet projesi var mı ya da olacak mı şeklinde diye. Sonrasında ona göre yanıt vereceğiz." Yani sizin verdiğiniz talep sadece durumu öğrenme şeklinde oluyor, olsun diye bir talep şekli yok.
Zaten ben bilgi almak için sordum, iyikide sormuşum istediğim cevabı aldım yani.

Güncelleme : az önce TürkTelekom'dan aradılar, ''kazı izni alındı planlama vs herşey hazır, başlanma tarihi için net birşey söyleyemiyoruz'' dediler. Sanırım artık keyiflerine kaldık.

Güncelleme: Az önce Türk Telekom'dan aradılar, "kazı izni alındı planlama vs her şey hazır, başlanma tarihi için net bir şey söyleyemiyoruz" dediler. Sanırım artık keyiflerine kaldık.

Hocam konuyu hortlattım ama durum nedir? Geldiyse ne kadar sürede geldi nasıl bir süreç ilerledi anlatır mısın? Benim de 2 senelik binamda altyapı yoktu Twitter'dan ceoya yazdım aynı şekil bir cevap aldım. 444 0 375'den aradılar beni. 31 Aralık 2020'ye kadar fiber altyapısının kesin geleceğini söyledi. Güvenemiyorum söz konusu TT olunca :(. Bilgilendirirsen memnun olurum.

Geri
Yukarı