TTNet DNS kabul etmiyor

MertKahraman44

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese, konulara baktım kendime uygun cevap bulamadığım için konuyu açtım. Kısaca sorunum şu daha önce evimde TürkNet kullanırken rahatlıkla open DNS 208.67.222.222 208.67.220.220'yi kullanabiliyordum. Şu an bir süredir şehir dışındayım ve bulunduğum evde Türk Telekom var. Hangi DNS yazarsam yazayım işe yaramıyor, sebebi ne acaba? Normal olarak internete girebiliyorum ama DNS olarak işe yaramıyor. Windows 10'da ağ ayarlarından IPv4'ten değiştiriyorum. Acaba modemle ilgili bir sorun mu yoksa TTNET ile ilgili bir sorun mu? Çünkü TTNET'in IPv4 deyince TTNET'in sitesinde paralı aboneliklere falan yönlendiriyor. Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.1.1.1 ve 1.0.0.1 kullan :)

1.1.1.1 ve 1.0.0.1 kullan :)
İşe yaramadı malesef denedim şuan, Dns değiştirmemeye müsade etmemesi çok kötü bir durummuş bunu bilmiyordum daha önce kullanmamıştım.
vpnbook diye bir site buldum windows 10 da ağ ayarlarında vpn e girip ekleyerek denedim çalışıyor. bunda herhangi bir sıkıntı olurmu türktelekomda bilgisi olan varmı ? yani sıkıntı derken vpn kullandın fatura felan fazla gelirmi bir videoda denk geldim baya basit çalışıyor?
vpnbook diye bir site buldum windows 10 da ağ ayarlarında vpn e girip ekleyerek denedim çalışıyor. bunda herhangi bir sıkıntı olurmu türktelekomda bilgisi olan varmı ? yani sıkıntı derken vpn kullandın fatura felan fazla gelirmi bir videoda denk geldim baya basit çalışıyor?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı