TTNET Fiber çekildikten sonra modem tercihi

Arkadaşların da dediği gibi. Kendileri modem getiriyor ve bu modemi sadece kullanabileceğinizi söylüyorlar. Alt kata indirip bağlatsak bile bağlantı olmayacağını söyledi. Böyle de katılar. Zaten çok da kötü değil. 5GHz desteği var.

Ya arkadaşlar biri bir şey söylüyor arkasından hepsi atlıyor neden kullanamasın TT kendi fiber altyapısında zorla modem kiralatıyor ama bu cihazı kullanacaksın diye herkesi zorlamıyor forumda kendi modemini kullana üyeler var?
Bana teknisyen tarafından böyle söylenildi. Superonline'da falan farklı olabilir mi acaba?

Ya arkadaşlar biri bir şey söylüyor arkasından hepsi atlıyor neden kullanamasın TT kendi fiber altyapısında zorla modem kiralatıyor ama bu cihazı kullanacaksın diye herkesi zorlamıyor forumda kendi modemini kullana üyeler var?
Hocam bende aynı şekilde ilk defa duyuyorum böyle bir şeyi ne alaka modem zorunluluğu şu zamana kadar hep kendi modemimi kullandım şaşırdım doğrusu bende fiber bekliyorum şuanda ama modemin de zorunlu kılınmaması lazım.

Elimde mis gibi modemim var ama onların modemine zorla para vereceğim yani modem istemiyorum diye bir seçenek yok mu? Bana sadece ont cihazı lazım onu kiralasın kendi modemime kullanıcı adı şifre girip internete bağlanamayacak mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı