TTNET hız testi

atakan argun

Hectopat
Daha fazla  
TTNET 8 mb internetim var bu ttnetten çok çektim yıllardır 500 kb nin üstüne çıkmadı indirme hızım bu aralar iyice kötüleşince babama arattırmak zorunda kaldım onlarda akk yi bahane ettiler babamda bana patladı :D dediler 1-2 güne akk yenilencek o zaman hızınızda bi deişme olmassa bizi arayın dediler akk yenilendi ttnet hız testine giriyorum 8 mb bit internetim var fakat çıkan sonuçlar bana garip geldi bunun nedeni nedir halbuki internet hızım biraz fark etti internetten rar dosyalarını en fazla 700 kb ile indirdim sorun nereden kaynaklanıyor bi fikir verebilecek varmı ?
Adsız.png

Bana bu olay çok tuhaf geldi ben rar dsyası indirirken geçen hafta 10 kb gördüm :( durum vahimden öteydi aradıktan sonra bu hızın böyle olması çok garip konunuzu inceledim acaba şimdi torrentten bir indirme başlatsam 10 mb ilemi indiricem yani ? bilginiz varsa paylaşırmısınız acaba
bu arada işin tuhaf kısmı burada 16 mb yazıyor ama daha bugun rar dosyasını 500 kb ile indirdim boyutu ufak olmasından dolayımıdır acaba ?

İndirdiğiniz site indirme için hız limiti koymuş olabilir. Ayrıca 16 Mbps ile 2.4 mb/s civarı indirebilirsiniz. Başka bir siteden dosya indirebilir misiniz? Ayrıca Speedtest.net sonuçlarıda aynı mı?

Speedtest.net ile aldıgım sonuç budur oyunları torrentten indiriyorum indirme limiti gibi bir olay o sitede oldugunu düşünmüyorum yorumlara ve konulara bakıtım ve o siteden kaç mb lerde indiren kullanıcı var
Adsız.png

Far Cry 4 yüklemesi başlattım 100 kb yi görmedi :( en iyisi aramak ttneti

Sitelere yavaş mı giriyorsunuz? Torrentlerde tohumlayıcı az olunca indirme hızı da düşük oluyor. Bilindik dosya indirme sitelerinden bir uygulama indirin bakalım. Reklam vermek istemiyorum siz zaten siteyi tahmin edersiniz. (T***ndir.com)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı