Çözüldü TTNET Hız Sıkıntısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yaklaşık 6 senedir TTNET şimdiki adıyla Türk Telekom kullanıyoruz. 16 Mbps internetimizde 5 Mbps alıp oyun indirirken 400-200 kb/s hatta bazen 100 kb/s düşüyor bunun hakkında nasıl bir şikayette bulunabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Müşteri hizmetlerini arayın ve yardım isteyin.Sorun modem ve İç tesisat kaynaklı ise onlar sizin sorumluluğunuzda.Ankastreden modeme gelen kabloyu yenileyebilirsiniz ve modeminiz eski ise değişmeniz gerekebilir. Bunları değiştiğiniz halde eğer sorun devam ediyorsa alt yapı ile ilgili bir durum vardır.Alt yapınız yetersiz ise paketteki hızı tam anlamıyla alamazsınız.Modem arayüzünden hat değerlerini atabilir misiniz bir bakalım.
Müşteri hizmetlerini arayın ve yardım isteyin.Sorun modem ve İç tesisat kaynaklı ise onlar sizin sorumluluğunuzda.Ankastreden modeme gelen kabloyu yenileyebilirsiniz ve modeminiz eski ise değişmeniz gerekebilir. Bunları değiştiğiniz halde eğer sorun devam ediyorsa alt yapı ile ilgili bir durum vardır.Alt yapınız yetersiz ise paketteki hızı tam anlamıyla alamazsınız.Modem arayüzünden hat değerlerini atabilir misiniz bir bakalım.

Çözüm
Gerekli konuşma yaptığımda yani önceki konuşmada çözmüşleridi 16 Mbps alabiliyordum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı