TTNET İnternet hızının artacağına azalması

• Konuyu başlatan yuxel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 601

yuxel

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Benim sorunum şu şekilde; TTnet 8 mbps'e kadar limitsiz internet kullanıcısıydım. Modemim 5-6 yıllık, internetimi ilk bağlattığımda verilen modemdi. Online oyun oyuncusuyum. (Warface oynuyorum.) Buradaki ping sorunundan dolayı müşteri hizmetleriyle görüştükten sonra Hipernet'e geçmeye karar verdim. 24 mbps hız ve vdsl modem verdiler ancak bizim eski toprak modemle speedtest de aldığım ping 24 iken şu an 70-30 arasında gidip geliyor. Yeniden TTnet müşteri hizmetlerini aradım hat değerlerim normal ve alabileceğim maksimum hızı alıyormuşum (23 mbps) sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Sürücülerim güncel(asus h81 gamer anakart kullanıyorum geçenlerde driveridentifier den ethernet port için bir sürücü indirip kurmuştum bu bozmuş olmasın?), modem yeni, ethernet kablosuyla bağlıyım, hat değerlerim güzelmiş neden bu problemi yaşıyor olabilirim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı