TTNET internetin aniden yavaşlaması

Hasan-Basri

Hectopat
3 yıldır TTNET kullanıyorum son 1,5yıldır da 30-35 Mbps 50-75 GB AKN'li tarifeyi kullanıyordum. Sayıları tam hatırlamadığım için öyle yazdım. AKN dolduğunda ise hız 7-16 Mbps arası gidip geliyordu ama yine de işimi görüyordu. Son 1 aydır internet aniden 0.5 Mbpslere düşüyor hiç bir şey yapamıyorum. Modemi resetleyince düzeliyor ama ben resetlemek zorunda değilim. Ttnet'i aradım 0.5hızına düşüyor modemi resetleyince düzeliyor niye oluyor bunlar dediğimde aldığım cevap ise AKN aşmışsınız hızınız max 16 Mbps olacak zaten,isterseniz para ödeyerek GB ekleyebilirsiniz ayrıca size resetlemenizi de söylemedik dediler. Bu telefon görüşmesini yaptıktan sonra internetin hızı aniden düştüğünde modemi resetlememe rağmen düzelmemeye başladı. Bu ani hız düşme olayları günde en az 1 kere oluyor çok can sıkıcı bir durum. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
AKN bittiğinde o hıza düşebilir. Son resimdeki sorunun aynısını ben yaşadım. TT nin dışarıdaki kutusunu kontrol etmesini söyleyin. Modemde bir sorun olmadığından emin olun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı