TTNET kotalı paket kullanan var mı?

Ben müşteri hizmetleriyle konuştum. Kadın bana kesinlikle internetiniz kesilir dedi kotayı aşarsanız. Ama benim kuzenimin interneti kesilmiyor. Numaradan mı kesilir diyorlar acaba yüksek paket satmak için emin olamadım. 40 TL fark var kotalı ile sınırsız arasında.
Hocam eskiden baktığım paketlerde kotayı aşınca GB başı faturaya yansıyordu, öyle olmasın?

Vallahi arkadaşlar kuzen ekran fotosuda attı paketin ve tarifenin. Gerçekten de 100 GB kotalı evde internet tarifesi. 50 megabit hız. Kuzenim olmasa yalan söylüyor diyeceğim ama birlikte oyun bile oynuyoruz. Anlamadım ben bu işi.

Vallahi arkadaşlar kuzen ekran fotosuda attı paketin ve tarifenin. Gerçekten de 100 GB kotalı evde internet tarifesi. 50 megabit hız. Kuzenim olmasa yalan söylüyor diyeceğim ama birlikte oyun bile oynuyoruz. Anlamadım ben bu işi.

Arada kaynamıştır belki o yada bambaşka bir olayı vardır. Sen bir kişide görüp iki seneliğine böyle bir tehlikeye atılmak ister misin asıl soru o. Sonra cayma mayma ayağına binlerce TL ödersin çıkmak için.

Bizim paket de -yıllardır kullanıyoruz- TT'nin 16 Mbps'lik paketi. Önceden bir kotası vardı. Sonra şu AKN olayı bitince hız sabit kaldı. Paket ismi hala kotalı gözüküyor ama AKN yazan bölümde kotasız yazıyor. Belki eski paketlerini hala kullanmaya devam ettikleri için olabilir.

Geri
Yukarı