Ttnet mi Superonline mı?

B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 2009 yılından beri ttnet 8mbps limitsiz 50 GB AKK kullanıyorum. Fiyatı babam ödüyor bir bilgim yok. Ama 60-65 arası bir miktar. Superonline'da daha uygun tarifeler mevcut mudur? Mevcutsa hangileridir?

KS
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Fiber benim oturduğum yere olmuyor diye biliyorum. Ben şimdi ilk attığınız linkteki 25 mbps 75 GB AKK limitsiz pakete 24 ay taahhütlü katılırsam 24 ay sonunda interneti kapatmak zorunda mı kalıyorum? Yoksa normal tarife fiyatından kullanmaya devam ı ediyorum?

secocanpolat

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Onlar size bildiriyor sanırım. Yeni bir anlaşma olmaz herhalde. Tekrar aynı abonelikten devam edersiniz.

TRickboy

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Çamlıca
Hayır o 24 ay boyunca kapatamazsın. 24 ay sonra istersen kapatırsın anlamına geliyor :)

Son düzenleyen: Moderatör:

TiveR

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ben Superonline derim çünkü altyapısı kısıtlı yerlerde var ama kaliteli . 24 ay tahattütle siz 24 ay kalma sözü veriyorsunuz . Bitince normal tarife fiyatından devam edersiniz . Başka kampanyalara da katılabilirsiniz :D

KS
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Türkiye'de daha iyi bir internet sağlayıcısı var mı?

TiveR

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Tavsiyem her zaman Superonline'dır . Bence en iyi o . Sorun bizim burda altyapısı yok . Ama siz kampanya istiyorsanız Net Fiyat Kampanyası | Turkcell Superonline bu güzel . İlk 6 ay 50 Mbps ve 75 GB Akk . TTNET'den daha iyi bence . Ama şuan TTNET kullanıyorum :D

Yukarı