TTNET mi Yoksa SüperOnline mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Darkleoder

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Kasımın 12'sinde kontratım bitiyor. Lakin TTnet süründürdü beni. 200 MB bir dosyayı 35 dk indiriyor. Rezillik resmen. Tarifem 8Mbps'ye kadar limitsiz ayda 67 lira ödüyorum. Sizce Süperonline nasıl? Hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
SüperOnline alt yapısı var ise geç. Yoksa zaten TTNET üzerinden veriliyor.

SuperOnline kullanıyorum 20mbps ve gayet mutluyum. Kablolu 20mbps çıkıyor kablosuz ortalama 14mbps bağlantı sağlayabiliyorsun.

@afmha 20 mbps kullandığın tarifenin fiyatı ne kadar?

Ya öyle diyorsunuz da o hız bulunduğunuz ortama göre değişiklik gösteriyor o yüzden hızlıdır yavaştır gibisinden şeyler söylemeyi doğru bulmuyorum. Zaten dikkatlice araştırırsanız orada "bulunduğu ortama göre değişebilir" gibi yazılar görebilirsiniz. Bende SüperOnline'a geçmek istedim birçok sorun oluşur diye vazgeçtim ben olsam imkanım varsa hız artırırdım yada aynı devam ederdim.

Fiber kullanacaksan SuperOnline ADSL kullanacaksan pek fark etmez.

Super Online'da Upload bile adil kullanım kotasına takılıoyor, malum 5mbit sunuyor.

45efedc0c77792eefdb391dfee8a11b0.png

Almadan önce iyi araştırmalısın. Ücretlendirme | Yardım | Turkcell Superonline

TTnetin 8mbps ADSL'ini kullanıyorum, 0,76'larda upload hızım var, 3 aylık kullanmış olduğum Upload'ı görebilirsin, belki karar vermede sana ışık tutar.

Son düzenleme:
SüperOnline derim kesinlikle. Ev telefonunu da taşımanı öneririm. İkisi birlikte uygun fiyata kullanabilirsin.

TTNET 20mbps kadar tarifesini kullanıyorum. 1 sene taahhüt yaptım. İlk 2 ay ücretsiz 10 ay 44 lira ödüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı