TTNET Müşteri Hizmetlerine Verilebilecek En İyi Cevap Nedir?

HakkıUsta

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
uluslar arası pazarlama
Arkadaşlar kolay gelsin. Yaklaşık 2 senedir TTnet 16 Mbps ADSL paketi kullanmaktayım. Bağlattıktan sonraki 2 ay 16/16 hız hizmeti aldım, daha sonra hiçbir zaman 5 Mbps'den fazla hız alamadım. 1 senedir her gün müşteri hizmetlerini arayıp şikayet ediyorum. Hattımda zayıflama olduğunu söylüyorlar gelip düzeltmiyorlar. En sonunda arayıp tabiri caizse ana avrat düz gireceğim. Ancak konuşmalar kayıt altına alındığı için açıkcası bir şey söylemeye çekiniyorum. 50 defa şikayet dilekçesi yazdım yine fayda etmedi. Bunlara ne söylemeliyim? Lütfen bir fikir verin.

Öncelikle konuştuğunuz müşteri temsilcisine, "Biraz sonra söyleyeceklerimin sizle bir alakası yok, üstünüze alınmayın." demelisiniz. Onların işi cidden zor. Daha da zorlaştırmayın. Elçiye zeval gelmesin.Hakaret etmeden, küfretmeden gömeceksiniz. Ne derlerse desinler, ben şöyle istiyorum ben böyle istiyorum deyin. Çirkef müşteri olun, durumun üst birimlere iletilmesini söyleyin. Bir şekilde o teknik ekip gelsin. Gerekiyorsa Telekom'un merkez şubesine gidin, müdüre kadar çıkın. Bıktırana kadar uğraşın, başka çare yok.

Öncelikle konuştuğunuz müşteri temsilcisine, "Biraz sonra söyleyeceklerimin sizle bir alakası yok, üstünüze alınmayın." demelisiniz. Onların işi cidden zor. Daha da zorlaştırmayın. Elçiye zeval gelmesin.Hakaret etmeden, küfretmeden gömeceksiniz. Ne derlerse desinler, ben şöyle istiyorum ben böyle istiyorum deyin. Çirkef müşteri olun, durumun üst birimlere iletilmesini söyleyin. Bir şekilde o teknik ekip gelsin. Gerekiyorsa Telekom'un merkez şubesine gidin, müdüre kadar çıkın. Bıktırana kadar uğraşın, başka çare yok.
Merkez binaya gidip her hafta dilekçe yazıyorum zaten, adamlar beni görünce dilekçeyi hazırlıyorlar alıştılar artık :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı