Ttnet Nakil İşlemi Sonrası Hız Düşmesi

BlackGoldII

Hectopat
Herkese iyi forumlar kardeşlerim,sorunum başlıktaki gibidir. Nakil işleminden önce 8mbit paketten 16 mbit pakete geçtik ve gayet memnunduk. Download hızı herzaman 1.6mbs idi.Fakat sonra taşınmak zorunda kaldık. Bağlarbaşı mahallesinden G.O.P. Vatan şubesinin yanına taşındık. Daha sonra nakil işlemi için yetkililer geldi ve interneti bağladı.Sonra hız testi yaptım ve hızımın 8mbit'i geçmediğini gördüm. Sorunu ttnet müşteri hizmetlerine ilettim fakat hattımın 16mbit olduğunu ve bir sorun olmadığını söylediler. Daha sonra modem üreticiniz ile irtibata geçin dediler. Modemim Zyxel P660 HW T1-V3.Satın alalı 5-6 sene oldu.Sizce sorun modemden mi kaynaklanıyor yoksa başka bir problem mi var ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulunduğunuz mahallenizin alt yapısı iyi değildir. Eski oturduğunuz alt yapısı iyi olduğu için hızınız normaldı. Şikayet açıp alt yapı kontrolleri yapsınlar.

Arkadaşlar altyapı başvurusu yapıcam fakat nasıl yapıcağımı bilmiyorum ve ayrıca başvuru kabul edilirse altyapı çalışmaları mı başlıycak yoksa kontrol falan mı olacak ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı