Ttnet Paket Değişikliği

Adanalı Genç

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar şu anda kullandıgım paket ADSL 8 Mbps 50 AKK. Bir de Samsung Tab 3 tablet var aylık 69.99 ödüyorum. Şimdi benim mahallemde araştırdım ve Hiper internet varmış ben hipernete geçmek istiyorum paketimin bitmesine 2 ay kaldı paketim bitmeden hiper nette geçebilir miyim? Paketimi hipernet paketi olarak degiştirmek istiyorum mümkün müdür ?

Bir de arkadaşlar ben turk telekomda aradıgım zaman adresinizde Hiper hızlı internet bulunmaktadır diyor yanılma ihtimali var mı benim 1 ileri sokagımda aşagıda fotograf olarak koydugum şeyin aynısından var ondan mı gelecek kablo yoksa şu anda kullandıgım normal telefon kablosundan devam mı edeceğim?

Bunun aynısı 1 sokak ilerimizde var. Üzerinde bir şey yazmıyor. Santral dedikleri şey bu mu oluyor santral yakınlarında hiper net oluyormuş. Lütfen ilgilenin :) :)
fc6a6306693545019cd52e4c0cc3d162.jpg

Bu santralden 2 tane var evimin önünde. Hiç biride bir şeyime yaramıyor. 17 Mbps yukarı hız desteklemiyor. Ne biçim santraller... Bazen bağlantım da kesiliyor evimin önünde oldukları halde. Bazen içini açıp kurcalamak geliyor aklıma. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı