TTNET Paket Değiştirme ve ADSL İle Fiber Arasındaki Fark

0-FuRKaN-0

Hectopat
Şu anda TTNET ADSL paket kullanmaktayım. Altyapım da ADSL destekliyor gözüküyor. Ben Fibernet kullanabilir miyim? Eğer kullanamaz isem 20 Mbps ADSL pakete geçeceğim, eğer kullanabilir isem 24 Mbps Fibernete geçeceğim. Ayrıca istediğim zaman Türk Telekom internet sitesi üzerinden paket değişikliği yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda TTNET ADSL paket kullanmaktayım. Altyapım da ADSL destekliyor gözüküyor. Ben fibernet kullanabilir miyim? Eğer kullanamaz isem 20 Mbps ADSL pakete geçeceğim, eğer kullanabilir isem 24 Mbps fibernete geçeceğim. Ayrıca istediğim zaman Türk Telekom internet sitesi üzerinden paket değişikliği yapabilir miyim?

Sanırım fiber kullanamazsın hele interneti TT'den alacaksan (bende var 16Mbps download yerine 8Mbps download 2Mbps upload yerine 1Mbps upload) hızı her zaman aldığından düşük oluyor TürkNet öneririm.

Şu anda TTNET ADSL paket kullanmaktayım. Altyapım da ADSL destekliyor gözüküyor. Ben Fibernet kullanabilir miyim? Eğer kullanamaz isem 20 Mbps ADSL pakete geçeceğim, eğer kullanabilir isem 24 Mbps Fibernete geçeceğim. Ayrıca istediğim zaman Türk Telekom internet sitesi üzerinden paket değişikliği yapabilir miyim?

Binanız da FİberNet kutusu var mı? Varsa eğer o hizmetten yararlanabilirsin. Ayrıca 20 Mbps lik Adsl paketi ile 24 Mbps Fibernet arasında fazla bir fark olmaz. Çok aşırı fiyat farkı çıkıyorsa gereksiz bence. Ha desen ki 35 Mbps ve ya 50 Mbps anlarım. Kısaca aşağı yukarı aynı hızı alacaksın.

Eğer 16Mbps üstü alabiliyorsanız VDSL desteklidir. Hipernet 24Mbps geçtik ADSL 16Mbps den. Ping değerleri ciddi oranda düştü ve ani artışlar da yaşanmıyor. Ortalama 22Mbps alıyoruz.

Başka bir internet sağlayıcısına geçecebileceğimi pek sanmıyorum. Bu paket değiştirme olayı nasıl olacak istediğim zaman Türk Telekomun sitesinden paket değişikliği yapabilir miyim? Şuan kullandığım paketleri taahhütlü.

Geri
Yukarı