TTNET Playstore’dan Nasıl Oyun Alınır?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Bu videomuzda TTNET Playstore’dan nasıl oyun satın alacağınızı gösteriyoruz. TTNET Playstore da Black Friday indirimlerine giren oyun sağlayıcılar...
uSgzxPxEmPk

Daha fazlası...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ah ah Recep abi indirim kuponu kaçtı işte. :)
Üye olmamış ve oyun almak isteyen arkadaşlar varsa Playstore'a mesaj bıraksınlar konuya paylaşım linki vereyim 10₺ indirim kuponu geliyor. :)

Premium tüm DLC paketleri ve premiuma özel eşyalar var silah falan işte.
Orijinal sonuçta MP elbette oynarsın.

Ödeme seçeneklerinden kredi kartı ile ödeme açılan sayfada cep telefonu numaranı girip cep telefonuna gelen kodu istenilen yere gir. Kredi kartı numaranı yazacağın kutucuklara isim , paybyme kart numaranı yazıp deneyebilirsin.

Ödeme seçeneklerinden kredi kartı ile ödeme açılan sayfada cep telefonu numaranı girip cep telefonuna gelen kodu istenilen yere gir. Kredi kartı numaranı yazacağın kutucuklara isim , paybyme kart numaranı yazıp deneyebilirsin.

İşe yarayacağından emin misin ? Daha önce denedin mi ? Ona göre karta para yükleyeyim.

İşe yaramazsa origin devreye girer. 2₺ daha fazla verirsin olur biter. :) Ben ttnet denedim paybyme kartımı. Hani şu sitesinde yazıyor anlaşmalı olmayan fakat visa logosu bulunan yerlerde diye bak burda aşağıda yazıyor. https://card.payby.me/howto ben denedim fakat olmadı. Paybyme destekten gelen mail farklı posa denk gelmişsiniz felen filan. Senin denemeni öneririm. Olmazsa originden alırsın.https://www.origin.com/en-ie/store/buy/battlefield-3/pc-download/base-game/standard-edition-ANW.html

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı