TTNet Taahhüt Bozma Cezası Ne Kadar?

Eğer 2 yılı aşkın bir taahütün varsa bozduğun zaman her hangi bir para ödemiyorsun. Şu videoyu izlersen anlayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1.5 yil var yani 6 aydır kullaniyoruz.

Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar Aboneye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde sağlanmış olan indirimlerin toplamı (“Sağlanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettiği indirimli aylık internet paket ücretleri toplamından
(“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düşükse o bedel İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Abone'den tahsil edilecektir. -Yani siz aktif olarak faydalandığınız indirim tutarınızı ödeyeceksiniz.-(dondurulma süresi dahil olmuyor bu tutara, kaç ay kullandıysanız o kadarını ödersiniz.)

.Mesut Çevik'in bahsettiği şey ise 2017'de çıkan yasa öncesi abonelerden indirim bedelinin üzerine eklenen, şirketlerin kafasına göre belirledikleri Cayma Bedeli idi. Yani hiçbir ücret ödemeden çıkma hakkınız ancak aşağıdaki maddede belirtildiği üzere ISS'nin size internet sağlayamaması koşuluyla var olmaktadır.
.İŞLETMECİ tarafından internet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle Abone’nin
hizmetten yararlandığı yerde sürekli olarak verilememesi nedeniyle ABONE’nin
Kampanya’dan çıkmak istemesi ve/veya internet aboneliğini iptal ettirmek istemesi
durumunda, işbu Taahhütnameinin İhlal Halinde ödenecek ücret Abone’ye yansıtılmaz.

Son düzenleme:
Eğer 2 yılı aşkın bir taahütün varsa bozduğun zaman her hangi bir para ödemiyorsun. Şu videoyu izlersen anlayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ttnet kullanıyorum da hukuk bürolarıyla da görüştüler hatta ceza neyse öedemeniz gerekiyor dendi. bizde yok öyle bişey vs.. 18 ay taahhütüm var. Hakemler heyetine götürsem mi sizce çünkü diğer türlü 900lerde bi fiyat çıkarıyorlar. Fiber hizmeti yok oturduğum yerde türksata geçmek istiyorum oluru nedir?

Geri
Yukarı