TTNET taahhütümün bitmesine az kaldı

farukreis

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 ay sonra TTNET taahhütüm bitiyor. Normalde günde bir kesilen internetim şu an hiç kesilmiyor. Sizce taahhüdü uzatmalı mıyım?

Altyapınıza göre değişir atıyorum a bölgesinde interneti iyi sağlayamıyorken b bölgesinde sorunsuz sağlar. Hat değerlerinizi ve altyapı sorgulamanızı atarsanız bir fikir verebilirim.

Hem pahalı hem yavaş hem de sorunludur TTNET, en büyük tavsiyem NetSpeed'dir tahhütsüz olduğu için çıkabiliyorsanız zaten. Onu istemiyorsanız Vodafone veya TurkNet 2. olarak düşünülebilir. Paranız çoksa Turkcell de iyidir.

Hem pahalı hem yavaş hem de sorunludur TTNET, en büyük tavsiyem NetSpeed'dir tahhütsüz olduğu için çıkabiliyorsanız zaten. Onu istemiyorsanız Vodafone veya TurkNet 2. olarak düşünülebilir. Paranız çoksa Turkcell de iyidir.

Evet çok yavaş haklısınız aşırı haklısınız(!).

p123.JPG

br1.JPG

Altyapıdan altyapıya değişen bir şeyi aşırı genelleme yaparak marka kötülüyorsunuz. Gidip ADSL kullanıp neden pingim var? Neden yavaş indiriyor? Gibi sorular sorarsanız tabii ki yavaş olur.

Altyapım 68Mbps destekliyor Max.
VDSL.
50Mbps paket.

Kendisi sorun yaşadığı için firmayı tamamen sorunlu adleden kötüleyen aslında sorunun kendisinde olduğunu bilmeyen cahilleri göz ardı ederek altyapınıza göre bir tercih yapmanızı tavsiye ederim.

Kaç TL ödüyorsunuz aylık.
107TL ödüyorum ev telefonu dahil ilk 3 ay bedava.

İyi kullanın o halde 24 ay taahhüt imzalayıp. Ne diyeyim. Şahsen son çare bile olsa TTNET kullanmaktan yana değilim.

Altyapınıza göre değişir atıyorum a bölgesinde interneti iyi sağlayamıyorken b bölgesinde sorunsuz sağlar. Hat değerlerinizi ve altyapı sorgulamanızı atarsanız bir fikir verebilirim.
Altyapım iyi ama iki debi internet kesiliyor TTNet i arayınca düzeliyor güzel veriyor ama tek sıkıntı kesilmesi

Yeni konular

Geri
Yukarı