TTNET web üzerinden internet paketi değişikliği?

Mustafa ergn

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli/Körfez
Daha fazla  
Meslek
Teknik Bilgiler Endrüstiyeli
Arkadaşlar,

Herkese selam benim sorum şu olacak ben internet paketimi yükseltmek istiyorum ve kullandığım internet alt yapısı TTNET.

12 Mbps'ye kadar Full LIMITSIZ_KÖŞE bucak internet kanpanyasıdır.

Şu an evimde 12 Mbps internet bulunmakta olup ben bu internet tarifesini 16 Mbps'ye arttırmak isterim, ama pek bir bilgim yoktur. Bu kampanyayı ben web sitesi üzerinden gerçekleştirmek istiyorum fakat, tereddütlerimde var. Şu yönden olsa gerek ödeyeceğim tam miktar yazmamakta ve yanlış bir şey de yapmamak istiyorum.

Dolayısı ile ben sizlerin de fikrini almak isterim. (amaç müşteri hizmetlerini aramamak ve kolayından web sitesi üzerinden işlemimi gerçekleştirmek.)

Limitsiz olan bir diğer tarifeye geçmek istediğimde bana 255 TL gibi bir hesap çıkarıyor. Ne yapmam gerekir? (Yaklaşık 3 sene oldu aboneliğim ve 4. seneye girdik)

Dosya Ekleri

• SharedScreenshot.jpg
    SharedScreenshot.jpg
    105,7 KB · Görüntüleme: 34
  • SharedScreenshot1.jpg
    SharedScreenshot1.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Müşteri hizmetlerini aramak istemiyorsunuz ancak aramanız daha iyi olur. Denemiş olduğunuz paket size uygun olmayabilir (örneğin il/ilçe bazlı tarifeler).

Ayrıca taahhütünüz bitmeden kampanyanız içindeki üst paketlere geçebiliyorsunuz, mevcut kampanyanızı değiştirseniz ceza yansıyabilir.

Siz en iyisi 444 0 375 ile görüşün.

Müşteri hizmetlerini aramak istemiyorsunuz ancak aramanız daha iyi olur. Denemiş olduğunuz paket size uygun olmayabilir (örneğin il/ilçe bazlı tarifeler).

Ayrıca taahhütünüz bitmeden kampanyanız içindeki üst paketlere geçebiliyorsunuz, mevcut kampanyanızı değiştirseniz ceza yansıyabilir.

Siz en iyisi 444 0 375 ile görüşün.

Haklısınız lakin sadece paketimin hızını değiştirmek istiyorum ve bu neden mümkün olamıyor web sitesi üzerinden?

Geri
Yukarı