TTnet Wi-Fi Kullanamama ve Yüksek Ping Sorunu

SHAPE

Kilopat
Yer
İstanbul
Uzun bir süredir TTNET kullanıyorum. Önceden oyun oynamadığım için donduğunu falan o kadarına kadar hatırlamıyorum. 7-8 aydan bile fazla oldu internette sürekli ani ping çıkışları oluyor. Ping durumu şöyle gidiyor 30-120-560-850-1040-1200 gibi örneğin bu arada 2000 pingi bile gördüm. Evde bağlanan neredeyse kimse yok ben kablolu ile masaüstü bilgisayar kullanıyorum 1 adet iPhone telefon bağlı + 1 adet laptop bir telefonun bu kadar ping çıkartacağını sanmıyorum laptopda sürekli aktif değil. Bunun sebebi ne olabilir?

Modem direkt masamın aşağısında etrafı da biraz kapalı yatak vs. var biraz kapalı bir ortamda. Bunun üstüne tekrardan 7-8 aydan fazla bir sıkıntım daha var iPhone kullanan kişi dışında kimse telefondan internete bağlanamıyor. Bağlanıyor telefonda yukarıda Wi-Fi simgesi çıkıyor fakat Youtube'a falan girildiğinde hiçbir şey olmuyor fakat aynı internette tekrardan kablosuz olarak laptop kullanıyorum laptop çalışıyor. Bu sıkıntıyı da anlamış değilim. Yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum.

Modem: RT 212 Airties modem

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı