TTNet yavaşlama ve ping yükselmesi sorunu

DJTurk

Hectopat
Daha fazla  
5 gündür internetim yavaş pingim çok fazla speedtest'den internet hızımı ölçüyorum. Türkiye'de olmama rağmen ping 200-300 bazen 300 geçiyor. Download hızım da 8mb-2mb arasında ikisi de çok değişken sabit değil. Bugün sabah download hızım 44mb, pingim 20 geldi akşama doğru kötüleşti şimdi ise fotoğrafta gördüğünüz gibi geldi. İnternetim olmasa anlayacağım ama var, sorunu bulamadım.
Modem güncel.
Modem:VMG3312-B10A zyxel
TTNET

372087

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sorunun baya bir büyük gibi TTNET destek ekibini ararsanız belki yardımı olabilir bunun dışında pek bir şey söylemem bağlantın WI-FI'mı Ethernet'mi ?

Ben bu sorunu ankastre kablo yenileme + modemden direk ethernet kablosu çekerek düzelttim.
Modem Asus DSL-N16.

Müşteri hizmetlerini araman birşey değiştirmiyecek 10 gündür her akşam arıyorum sorun hala devam ediyor hat değerleriniz normal pinge müdahele edemiyoruz denilecek ve sorunun büyük ihtimal bağlandığın sunucudan kaynaklı olduğunu söyleyecekler özellikle ttnet kullananların bazılarında mevcut bu durum saat 7-8 gibi başlayıp 12 de normale dönüyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı