TTNET'den TürkNet'e geçiş

Warg

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba.
Ben TTNET'den TürkNet'e geçiş yapacağım fakat TTNET'den faturama ek modem almıştım.
İptal edince modemi geri göndermek zorunda mıyım?
ADSL kullanıyorum şu an bunu VDSL çevirmeyi nasıl yaparım hat'mı çekilmesi gerekli?
TürkNet VDSL modem veriyor mu yoksa benim mi almam lazım?
İnternetten bakınca 35 Mbps hız alacağım görülüyor. Şu an 16 Mbps kullanıyorum.
Şu an TP-Link TD-W9970 V3 kullanıyorum modem olarak.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
modemi büyük ihtimalle isteyecekler VDSL için hat çekilmesi binanda VDSL varsa gerekli değil TürkNet bildiğim kadarı ile modem vermiyor modemine internetten baktım VDSL destekleyen ve desteklemeyen modelleri var modemi VDSL ile kullanmayı dene olmaz ise yeni modem al ve ek bir tavsiye modemi olabildiğince kaliteli al yoksa sıkıntı çıkartıyor benim modemim 10 15 saatte 1-2 kere kendine reset atıyor.

Binamda VDSL olduğunu anlamanın tek yolu müşteri hizmetlerini aramak mıdır başka bir yolu var mı?

Merhaba.
Ben TTNET'den TürkNet'e geçiş yapacağım fakat TTNET'den faturama ek modem almıştım.
İptal edince modemi geri göndermek zorunda mıyım?
ADSL kullanıyorum şu an bunu VDSL çevirmeyi nasıl yaparım hat'mı çekilmesi gerekli?
TürkNet VDSL modem veriyor mu yoksa benim mi almam lazım?
İnternetten bakınca 35 Mbps hız alacağım görülüyor. Şu an 16 Mbps kullanıyorum.
Şu an TP-Link TD-W9970 V3 kullanıyorum modem olarak.

1. ASUS modem tavsiye ederim. TürkNet ile iyi çalışıyor. (Bende ASUS AC68u var)
2. siz hiçbir şey yapmıyorsunuz. VDSL portu var ise sizi geçiriyorlar.
3 TürkNet ASUS modem veriyor. İsterseniz alabilirsiniz.
4. altyapınız ne kadar desteklediği hızı veriyor.

VDSL hattına geçsem modemim destekliyor hala normal 16 MB hız ile kullanabilir miyim yoksa paketimi büyütmem mi gerekli tahhütüm bitince TürkNet'e geçmeyi düşünüyorumda önden VDSL'e hattımı geçireyim demiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı