TTNET'den TürkNet'e geçmek

LittleCookie

Decapat
Öncelikle merhabalar dostlar.

TTNET'de çektiğim problemler;

Yaklaşık 7 veya 8 yıldır ailece TTNET kullanıyoruz. Herhangi bir problemde müşteri hizmetinin doğru bir şekilde yardımcı olmaması, VDSL bağlantım olmasına rağmen sürekli internet download hızımın 2'ye düşmesi gibi problemler çekiyorum ( aldığım paket 24Mbps ). Sürekli internet bağlantım kesiliyor ve çok uzun zamandır oluyor ( 2 yıldan fazla süredir ). Onlarca defa aradım 2 ay içerisinde ancak hala bir çözüm bulunamadı. Müşteri hizmetleri saçma sapan önerilerde bulunuyor bilmem sorun kaydı oluşturuldu vs. deyip başından salmaya çalışıyor ve asla sorun çözülemiyor.

TürkNet'e geçmek istediğim ancak problem çektiğim şeyler;

Şimdilik ben TürkNet'e geçmek istiyorum ancak TTNET bağlantım amcamın üzerine. Onun hattını, onun bağlantısını kullanıyoruz. Şöyle ki Kanada'ya taşındı maalesef hiç konuşmuyoruz. İlk soru olarak TTNET'den amcam üzerine abonelik iptali oluşturabiliyor muyum? Çünkü bazı problemlerden hiçbir şekilde iletişim kuramıyoruz ancak aboneliği iptal ettirmemiz gerekiyor. İkinci sorum TürkNet'e geçişte genel olarak hangi sorunlarla karşılaşılıyor? Araştırdım bir tek VDSL bağlantısı olmasına rağmen ADSL internet hizmeti problemi çekenler olmuş. Haricinde herhangi bir şey görmedim. Deneyimlerinizi kısaca açıklarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim üzere amcan yerine iptal ettirmek içinin ve o yurtdışında olduğu için e devlet üzerinden hak talebi yapman gerekiyor yani o burada değilken onun yerine imza vs atabiliyorsun.

Geri
Yukarı